Liga: | - |
Místo: | Kozmice |
Okres: | Opava |
Kraj: | Moravskoslezský |
Kdy: | 17. 09. 2022 14:00 |
Kontakt: | Blanka Hansliková |
Telefon: | +420731405785 |
Začátek rezervace: | 01. 09. 2022 08:00 |
Konec rezervace: | 17. 09. 2022 14:00 |
Začátek tipování: | 20. 08. 2022 20:00 |
Konec hlasování: | 20. 08. 2022 00:00 |
Zadal: | Lukáš Hanslik |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy, Dorost |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://sdhkozmice.cz |
Poznámka pořadatele
Dle pravidel OL 2022, jednotný stroj, muži 3B, ženy - dorost 2B, dorost + přetlakový ventil ...
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozmice-12263.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Kozmice | A | OP | Lukáš Hanslik | |
2 | 2 | Markvartovice | OP | Petr Glogar | ||
3 | 3 | Strahovice | OP | Jan Krajiček | ||
4 | 4 | Uhlířov | OP | Zdeněk Martinek | ||
5 | 5 | Štěpánkovice | OP | Vojtěch Feher | ||
6 | 6 | Svoboda | B | OP | Jakub Polomský | |
7 | 7 | Děhylov | OP | David | ||
8 | 8 | Kravaře | OP | Lukáš Glabasnia | ||
9 | 9 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
10 | 10 | Kozmice | B | OP | Lukáš Hanslik | |
11 | 11 | Chvalíkovice | OP | Bret | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Kozmice | B | OP | Lukáš Hanslik | |
2 | 3 | Strahovice | OP | Jan Krajiček | ||
3 | 4 | Rohov | OP | Jiří Kretek | ||
4 | 5 | Štěpánkovice | OP | Vojtěch Feher | ||
5 | 20 | Kozmice | A | OP | Lukáš Hanslik | |
Dorostenci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Kozmice | OP | Lukáš Hanslik | ||
2 | 2 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
3 | 3 | Strahovice | OP | Jan Krajiček | ||
4 | 4 | Chvalíkovice | OP | Bret | ||
5 | 5 | Štěpánkovice | OP | Vojtěch Feher | ||
6 | 6 | Služovice | OP | Dušan Baránek | ||
7 | 7 | Děhylov | OP | David | ||
8 | 8 | Kobeřice | OP | Eliška Malchárková | ||
9 | 9 | Kravaře | OP | Lukáš Glabasnia |