Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 01. 2020 2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky PS FSCR
2 01. 01. 2020 2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár PS -
3 16. 10. 2019 2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp DO -
4 02. 05. 2020 2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY DO -
5 16. 10. 2019 2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
6 25. 04. 2020 2020/05/08 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
7 25. 04. 2020 2020/05/09 Hadrava (areál Bystřice), O pohár Hořiny KT OPH
8 06. 05. 2020 2020/05/16 Škodějov, Škodějov SM FNC
9 09. 05. 2020 2020/05/23 Ves Touškov, O Pohár starosty obce PJ OPH
10 21. 01. 2020 2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B PB -
11 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
12 04. 12. 2019 2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B DO -
13 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
14 18. 05. 2020 2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu PT ZČHL
15 18. 05. 2020 2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce PJ ZČHL
16 03. 05. 2020 2020/06/04 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice PR -
17 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
18 23. 05. 2020 2020/06/06 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
19 27. 05. 2020 2020/06/06 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
20 30. 05. 2020 2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
21 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
22 01. 06. 2020 2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
23 30. 05. 2020 2020/06/13 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
24 03. 06. 2020 2020/06/13 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
25 31. 05. 2020 2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
26 01. 06. 2020 2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
27 30. 05. 2020 2020/06/14 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
28 10. 06. 2020 2020/06/20 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
29 16. 06. 2020 2020/06/26 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
30 13. 06. 2020 2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
31 13. 06. 2020 2020/06/27 Kdyně, Celkové pořadí KL a ZČHL DO FSCR
32 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
33 14. 06. 2020 2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
34 20. 06. 2020 2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
35 22. 06. 2020 2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
36 21. 06. 2020 2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
37 22. 06. 2020 2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
38 29. 06. 2020 2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice DO ZČHL
39 27. 06. 2020 2020/07/11 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
40 01. 07. 2020 2020/07/11 Raspenava, Raspenava LI FNC
41 29. 06. 2020 2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary DO ZČHL
42 05. 07. 2020 2020/07/17 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
43 04. 07. 2020 2020/07/18 Krchleby, Jedenáctá Krchlebská káď DO OPH
44 05. 07. 2020 2020/07/18 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
45 11. 07. 2020 2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
46 12. 07. 2020 2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
47 18. 07. 2020 2020/08/01 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
48 20. 07. 2020 2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
49 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
50 20. 07. 2020 2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
51 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
52 25. 07. 2020 2020/08/08 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
53 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
54 27. 07. 2020 2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
55 29. 07. 2020 2020/08/08 Krásná Ves, Krásná Ves MB FNC
56 27. 07. 2020 2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek PJ ZČHL
57 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka OP -
58 01. 08. 2020 2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár NJ EXČR
59 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
60 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
61 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
62 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
63 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
64 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
65 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
66 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
67 29. 08. 2020 2020/09/12 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
68 06. 09. 2020 2020/09/18 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
69 05. 09. 2020 2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chrást272020-01-23 21:54:25
2Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Příšov592020-01-23 12:50:42
3Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Hostivice182020-01-23 08:56:42
4Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křelovice332020-01-21 15:59:22
5Vranovice cvičištěnerozlišeno Hlubyně42020-01-21 11:59:31
6Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno *12020-01-21 11:29:33
7Vranovice cvičištěnerozlišeno Oprechtice Sport162020-01-21 11:07:30
8Vranovice cvičištěnerozlišeno Oprechtice Sport82020-01-21 11:06:47
9Vranovice cvičištěnerozlišeno Sedlčany32020-01-21 11:01:04
10Vranovice cvičištěnerozlišeno Vranovice12020-01-21 09:23:18
11ŠaraticeMuži Šaratice12020-01-20 20:44:39
12Nevřeňnerozlišeno Oprechtice Sport402020-01-19 18:23:41
13Nevřeňnerozlišeno *332020-01-16 22:42:18
14Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno *312020-01-16 22:40:18
15Nevřeňnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)322020-01-15 21:20:17
16Nevřeňnerozlišeno Oprechtice Sport312020-01-15 21:19:45
17Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)292020-01-15 21:18:22
18Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Předměstí322020-01-15 10:38:35
19Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Hartmanice282020-01-15 10:37:35
20ProvodoviceMuži Provodovice12020-01-12 21:09:49
21Dolní Hradištěnerozlišeno Chrást332020-01-10 01:29:52
22Nevřeňnerozlišeno Drahkov302020-01-07 18:24:04
23Nevřeňnerozlišeno Sedlčany262020-01-06 11:18:18
24Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Sedlčany262020-01-06 11:17:15
25Nevřeňnerozlišeno Mělník172020-01-06 06:55:23
26Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mělník202020-01-06 06:54:07
27Dolní Hradištěnerozlišeno Mělník192020-01-06 06:48:13
28Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov322020-01-06 06:20:38
29Nevřeňnerozlišeno Chrást602020-01-05 21:42:17
30Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chrást602020-01-05 21:42:03
31Dolní Hradištěnerozlišeno Chrást602020-01-05 21:41:35
32Dolní Hradištěnerozlišeno Sedlčany292020-01-05 19:45:12
33Nevřeňnerozlišeno Kdyně252020-01-05 16:42:32
34Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Kdyně242020-01-05 16:41:54
35Nevřeňnerozlišeno Nebílovy242020-01-05 12:33:41
36Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Nebílovy232020-01-05 12:33:07
37Dolní Hradištěnerozlišeno Nebílovy282020-01-05 12:30:13
38Nevřeňnerozlišeno Mirošov362020-01-05 10:19:25
39Nevřeňnerozlišeno Mirošov292020-01-05 10:19:02
40Nevřeňnerozlišeno Mirošov232020-01-05 10:18:38
41Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov352020-01-05 10:17:38
42Nevřeňnerozlišeno Příšov272020-01-04 20:47:40
43Dolní Hradištěnerozlišeno Příšov272020-01-04 20:44:53
44Dolní Hradištěnerozlišeno Křelovice262020-01-04 20:18:35
45Dolní Hradištěnerozlišeno Nová Ves ( Domažlice)252020-01-04 12:41:40
46Dolní Hradištěnerozlišeno Hostivice242020-01-04 10:36:31
47Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn282020-01-03 10:41:30
48Nevřeňnerozlišeno Horšovský Týn222020-01-03 10:41:10
49Dolní Hradištěnerozlišeno Horšovský Týn312020-01-03 10:40:22
50Dolní Hradištěnerozlišeno Horšovský Týn232020-01-03 10:39:49
51Nevřeňnerozlišeno Chotíkov212020-01-02 20:39:49
52Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Chotíkov222020-01-02 20:38:32
53Dolní Hradištěnerozlišeno Chotíkov222020-01-02 20:37:02
54Nevřeňnerozlišeno Vidice202020-01-02 18:47:39
55Dolní Hradištěnerozlišeno Předonín212020-01-02 18:36:56
56Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov302020-01-02 17:04:43
57Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov252020-01-02 17:04:25
58Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Mirošov212020-01-02 17:04:07
59Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov302020-01-02 17:03:11
60Dolní Hradištěnerozlišeno Mirošov202020-01-02 17:02:46
61Nevřeňnerozlišeno Úněšov142020-01-02 11:57:33
62Dolní Hradištěnerozlišeno Úněšov112020-01-02 11:55:05
63Nevřeňnerozlišeno *192020-01-02 10:40:18
64Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Horní Metelsko192020-01-02 01:58:16
65Nevřeňnerozlišeno Horní Metelsko162020-01-02 01:57:08
66Dolní Hradištěnerozlišeno Horní Metelsko172020-01-02 01:51:03
67Dolní Hradištěnerozlišeno Únětice 191112020-01-01 21:50:59
68Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov172020-01-01 20:48:17
69Nevřeňnerozlišeno Křištín122020-01-01 20:18:39
70Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Křištín142020-01-01 20:16:25
71Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Svaté Pole112020-01-01 20:16:12
72Dolní Hradištěnerozlišeno Křištín142020-01-01 20:15:07
73Nevřeňnerozlišeno Svaté Pole112020-01-01 20:13:35
74Nevřeňnerozlišeno Štítary182020-01-01 19:36:47
75Nevřeňnerozlišeno Štítary132020-01-01 19:36:25
76Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Štítary132020-01-01 19:35:27
77Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary182020-01-01 19:34:15
78Dolní Hradištěnerozlišeno Štítary132020-01-01 19:33:32
79ŽákavaŽeny Úněšov42020-01-01 17:58:58
80Štěnovický BorekŽeny Úněšov42020-01-01 17:58:30
81MokroušeŽeny Úněšov42020-01-01 17:57:59
82MochtínŽeny Úněšov42020-01-01 17:57:35
83ZahorčiceŽeny Úněšov42020-01-01 17:56:49
84ŠtítaryŽeny Úněšov42020-01-01 17:56:27
85Horní KameniceŽeny Úněšov42020-01-01 17:56:05
86BučíŽeny Úněšov42020-01-01 17:55:41
87NevřeňŽeny Úněšov42020-01-01 17:54:59
88KdyněŽeny Úněšov42020-01-01 17:54:36
89ŠtichoviceŽeny Úněšov42020-01-01 17:53:38
90Horní HradištěŽeny Úněšov42020-01-01 17:53:05
91Horní LukaviceŽeny Úněšov42020-01-01 17:52:37
92BudilovŽeny Úněšov42020-01-01 17:51:59
93Nevřeňnerozlišeno Úněšov92020-01-01 17:49:47
94Úněšov, Dílny statek Úněšovnerozlišeno Úněšov92020-01-01 17:49:23
95ŽákavaŽeny Hradec32020-01-01 16:02:13
96Štěnovický BorekŽeny Hradec32020-01-01 16:01:31
97MokroušeŽeny Hradec32020-01-01 16:00:33
98MochtínŽeny Hradec32020-01-01 16:00:02
99ZahorčiceŽeny Hradec32020-01-01 15:59:32
100ŠtítaryŽeny Hradec32020-01-01 15:58:51
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání