Bookmark and Share

9. kolo VC Blanenska Černovice

Vydáno dne 03. 08. 2012 (2471 x přečteno)

Po kvalitní trati v Horním Poříčí následovala další z pěkných tratí a to v Černovicích, kde před soutěží trošku zapršelo, ale i přesto zde padaly krásné časy.


Poslední červencovou neděli ukončilo 9. kolo VC Blanenska, které se konalo v Černovicích uprostřed obce na pěkné trati. Bohužel však těsně před zahájením vydatně zapršelo a trať velmi změkla.

Soutěž zahajovala mužská kategorie, ostatně jako na každé travnaté trati. První tým, který se postavil na startovní čáru byli Pamětice, ale útok se jim moc nepovedl a za čas 20,91 nebrali žádné body, protože zde byla velká nadílka časů po 17 a 18 vteřin. Krásným útokem,který měl hodnotu 17,27, zde vyhráli kluci ze Stražiska. Hned za nimi se umístili domácí Černovice s časem 17,38, ale na právem terči se časomíra zastavila v čase 16,94. A bronzovou příčku brali kluci z Hlubokého a ještě více navýšily svůj bodový náskok nad ostatními týmy, který činí pozoruhodných 78 bodů.  V mužské kategorii byla opravdu štědrá nadílka časů pod 18 sekund. Ale byli zde i další dva týmy, které dokázali srazit terč pod 17 sekund a to Žernovník a Horní Poříčí. Smůlu zde měl Ostrov u Macochy po nenašroubovaném koši a Brťov.

Po přestávce a předělání tratě následovaly ženy a tuto kategorii zahajoval sebranické děvčata a po čase 18,15 skončily na třetím místě. Velké překvapení všem přichystaly děvčata z Ostrova u Macochy, kdy po bezchybném útoku časem 17,76 obsadily druhé místo, ale byli to nervy až do konce. Protože je předběhli až děvčata ze Sychotína s velkým štěstím, protože jim praskla béčková hadice a na poslední chvíli sestříkly v čase 17,43 a vyhráli zde stejně jako minulý rok.

A na závěr pěkně a vydatně zapršelo. Teď už nezbývá než se těšit na další kolo VC Blanenska, které bude v Němčicích.

 

Fotografie zde: http://hasiciostrov.rajce.idnes.cz/29.07.2012_-_Cernovice_VCB/Další články

Výsledky a články

    Skupiny článků