Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Že
1
Se
2
Os
3
Žď
4
Ve
5
Pa
6
Če
7

8
Ru
9
Sy
10
Ly
11
Su
12
1. Míchov 231 16,62BK
22
20
22
25
25
25
25
25
15
0
5
22
2. Olešnice X 209 16,82OL
25
12
20
0
20
17
20
15
17
25
22
16
3. Ludéřov 171 17,02OL
0
17
17
20
22
22
4
0
20
22
10
17
4. Bořitov 167 16,73BK
17
11
9
16
11
12
22
18
22
3
13
13
5. Sychotín 166 17,01BK
10
13
20
22
0
18
14
17
10
17
0
25
6. Žernovník 149 16,71BK
0
25
0
0
0
20
18
16
25
10
15
20
7. Stražisko 146 17,01PV
15
18
16
0
14
14
16
22
18
0
2
11
8. Pamětice 116 17,61BK
12
10
0
18
18
10
0
13
13
4
8
10
9. Žďár 106 17,40BK
11
0
1
4
13
15
12
8
12
20
0
10
10. Měrotín 103 17,37OL
14
14
6
-
15
10
0
7
5
14
18
-
11. Malá Lhota 102 17,72BK
7
7
3
13
9
0
15
12
11
0
17
8
12. Sychotín B 101 17,91BK
1
1
13
14
5
8
9
9
3
18
14
6
13. Chrastavec 96 17,69SY
3
9
11
15
0
11
17
14
0
5
11
0
14. Hodějice 90 16,67VY-
0
25
-
17
6
0
22
0
-
20
-
15. Brumov 81 18,35BK
6
8
12
0
10
16
13
4
0
0
0
12
16. Senetářov 67 18,14BK
0
2
8
5
0
13
8
3
9
7
12
0
17. Kotvrdovice 66 18,06BK
8
0
5
-
12
4
0
0
6
17
9
5
18. Pasohlávky 65 16,28BO
18
22
--------
25
-
-. Mokrá 65 17,35BO
16
15
7
17
3
0
7
0
----
20. Černovice B 56 17,72BK
0
0
0
9
4
8
0
10
8
0
17
-
21. Hartmanice 55 17,29SY
13
16
10
0
16
0
------
22. Obora 48 18,71BK
0
0
--
7
0
10
0
-
12
4
15
23. Sebranice 43 18,89BK
5
5
0
11
0
5
11
0
-
0
6
0
24. Vážany 38 18,08BK
0
0
0
0
6
1
1
5
14
11
0
0
25. Hostěrádky-Rešov 34 17,78VY
0
-
0
-----
16
--
18
26. Ostrov u Macochy 33 19,13BK
4
4
0
8
1
2
0
0
0
0
7
7
27. Bořitov B 31 18,87BK
2
0
0
-
8
3
0
6
7
0
3
2
28. Petrovice SK 28 18,77BK
9
0
0
12
0
0
4
0
2
0
0
1
29. Dolní Újezd 27 18,60SY---------
13
-
14
30. Jabloňany 16 19,24BK
0
0
4
6
0
0
2
0
-
1
0
3
31. Loučany 15 17,49OL
0
-
15
---------
-. Otinoves 15 18,27PV-
0
0
0
---
0
-
15
--
33. Domamyslice Dvojka 14 17,84PV-
0
14
------
0
--
-. Sudice 14 19,01BK
0
0
0
7
0
0
0
0
0
7
0
0
35. Radslavice 11 18,86VY--
0
----
11
0
---
36. Pohodlí 9 18,95SY------
0
--
9
0
-
37. Benešova Hora 6 18,84PT-
6
----------
38. Prušánky 4 20,93HO-----------
4
39. Niva 2 19,17PV-
0
2
------
0
--
40. Sádek 1 20,43SY----------
1
-
-. Rudice 1 20,80BK--------
1
---
42. Trnava 0 17,15TR
0
-----------
-. Dětkovice 0 18,97PV---------
0
--
-. Tvarožná 0 19,12BO
0
-----
0
-
0
---
-. Maršovice Junior 0 19,88ZR
0
--------
0
--
-. Křenovice 0 20,74VY--
0
---------
-. Březina 0 20,91SY----
0
-------
-. Račice 0 20,95VY-
0
0
-----
0
---
-. Domamyslice 0 21,38PV-----
0
0
-----
-. Němčice 0 23,56BK-------
0
----
-. Šebetov 0 23,85BK----
0
------
0
-. Jevíčko 0 30,93SY----
0
-------
-. Dětkovice 0 34,55VY-
0
----------
-. Černovice 0 35,00BK-----------
0
-. Velké Opatovice 0 NPBK----
0
-------
-. Čikov 0 NPTR
0
-----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Že
1
Se
2
Os
3
Žď
4
Ve
5
Pa
6
Če
7

8
Ru
9
Sy
10
Ly
11
Su
12
1. Pamětice 31 15,87BK
5
4
--
5
5
---
4
3
5
2. Hartmanice 29 14,79SY
4
5
--
4
4
---
3
5
4
3. Sychotín 17 15,68BK
2
3
--
0
3
---
5
4
-
4. Kotvrdovice 10 19,35BK
1
2
--
2
2
----
1
2
5. Žernovník 3 16,43BK
3
-----------
-. Velké Opatovice 3 21,93BK----
3
-------
-. Sudice 3 22,70BK-----------
3
8. Lysice 2 19,39BK----------
2
-


Celkem se účastnilo:  87 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: