Velká cena Blanenska v PÚ

9. kolo VC Blanenska Němčice

V neděli zavítalo další kolo VC Blanenska na trať, do pěkného areálu vedle rybníka, a to do Němčic. Zázemí i občerstvení bylo opět skvěle nachystáno a vše probíhalo bez problémů. Nezbývalo tedy než slavnostně nastoupit a začít celou soutěž.

7. kolo VC Blanenska Žďár

V neděli 21. 7. 2013 proběhlo další kolo VC Blanenska. Soutěž zavítala na asfaltovou trať s kopcovitým profilem, kde se ukázala týmová taktika, síla „předku“ a hlavně šikovnost strojníka. Závody začaly po nástupu kolem 12 hodiny.

6. kolo VC Blanenska Šošůvka

V neděli 7. 7. 2013 proběhlo další kolo VC Blanenska v Šošůvce na asfaltové trati. Počasí se vydařilo a celé závody závodníkům k jejich pokusům svítilo slunce. Pořadatelé měli všechno pěkně připravené. K jídlu i pití bylo všeho dosti a nezbývalo než soutěž po nástupu, který proběhl kolem 11:45, odstartovat.

3. a 4. kolo VC Blanenska bylo v Horním Poříčí a B

15. a 16. června proběhlo dvojkolo Velké ceny Blanenska v požárním útoku. Závody zavítaly na rychlé tratě do Bořitova a Horního Poříčí.

23.6.2013 zavítají závody do Pamětic

Další kolo VC Blanenska se uskuteční na trati v Paměticích.

2. kolo VC Blanenska v Jabloňanech

V neděli 2. 6. 2013 se konaly druhé závody zařazené do VC Blanenska. Soutěž tentokrát zavítala do Jabloňan, do pěkného hasičského areálu. Vše bylo perfektně nachystáno, jen počasí moc nepřálo a díky vydatnému večernímu dešti byla trať velice promáčená a měkká. Soutěž byla posunuta na 12:00 a pořadatelé se z plných sil snažili trať ještě trochu vysušit, pomocí molitanů.

1. kolo VC Blanenska na Žernovníku

První kolo se konalo v hasičském areále na Žernovníku.

15.6.2013 bude soutěž v Horním Poříčí

15.6.2013 zavítá soutěž na rychlou a pěknou trať do Horního Poříčí.

Čtvrtá soutěž bude v Bořitově

Čtvrtá soutěž zavítá na trať za hasičskou zbrojnicí do Bořitova. Těšit se můžete na bohaté občerstvení a perfektní zázemí.

Druhé závody budou v Jabloňanech

Další závody budou v Jabloňanech a to hned první červnovou neděli. Tak neváhjte a přijďte podpořit své favority.

První závody budou na Žernovníku

Tak už se nám sezóna pomalu blíží a s tím i první závody, kterých se ujal Žernovník.

Nový rekord VC Blanenska

 Druhým kolem pokračovala v neděli ve Veselici VC Blanenska. Soutěž patří k rychlým asfaltovým soutěžím. Vzhledem k tomu, že proudaři vybíhají do volného prostoru mezi poli, pravidelně u terčů pěkně fouká. Vítr spolu s němčickými terči byl pro některá družstva takřka vražednou kombinací.

Velká čistka v Horním Poříčí

 V neděli 22.5. se opět rozběhla VC Blanenska. Tradičně se první soutěž koná v Horním Poříčí. Po loňském zmrzlém ročníku letos na všechny čekalo příjemné takřka letní počasí.

Finále VC Blanenska v Sudicích

Tradiční soutěží v Sudicích se ukončil letošní seriál VC. Bodová matematika i po posledním kole míchala pořadí na předních místech.

11. kolo VC Blanenska v Žernovníku

Na předposledním kole VC opět excelovali Černovice, čímž si zajistili titul mistra. V ženách se nedařilo vedoucímu Sychotínu a bodovaly druhé Černovice, které se dotáhly na dostřel a v Sudicích bude určitě zajímavý souboj. Dnešní komentář napsal Radek \"Freeman\" - košař ze Sychotína.

10. kolo VC Blanenska - Sychotín

Desáté kolo VC Blanenska skončilo triumfem vedoucích družstev VC - Černovic a Sychotína. Ženy ze Sychotína dokonce posunuly hranici rekordu VC na 18,50s. Dnešní komentář napsal Pavel z Bělče-Křeptova.

9. kolo VC Blanenska v Lysicích.

 Po zaváhání Plumlova a Černovic si vítězství z Lysic odvezli muži ze Starého Lískovce. V ženách excelovala děvčata ze Žernovníku.

Kandidátská soutěž VC Blanenska ve Velkých Opatovi

 Na nové opatovické trati překvapivě excelovali muži ze Sudic. V kategorii žen jedinou devatenáctku předvedly holky ze Sychotína.

8.kolo VC Blanenka v Němčicích

Traťové rekordy na nové trati stanovili muži z Plumlova a ženy ze Sebranic.

Kandidátská soutěž VC Blanenska - Běleč

Družstva která dala tento týden dohromady sestavu se vydala do neznáma – kandidátská soutěž VCB se tentokrát konala v Bělči - Křeptově. Vítězství si domů odvezli harcovníci z Lískovce a děvčata z Horního Poříčí. Dnešní komentář napsal Prďa (H. Poříčí)

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 41  Stránka: 

012