Třebovle 2018 (Kolín)
8. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Podlipanská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 15. 09. 2018 08:00 |
| Kontakt: | Markéta Dvořáková |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Lída Voslářová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 3xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 18,99 | - | - | - | |
![]() | 2. | Klučov A | Kolín | 20,02 | - | - | - | |
![]() | 3. | Radovesnice I | Kolín | 20,10 | - | - | - | |
![]() | 4. | Ratenice | Kolín | 21,23 | - | - | - | |
![]() | 5. | Bulánka | Kolín | 21,82 | - | - | - | |
![]() | 6. | Klučov B | Kolín | 23,83 | - | - | - | |
![]() | 7. | Kšely | Kolín | 24,07 | - | - | - | |
![]() | 8. | Dolní Břežany | Praha-západ | 25,61 | - | - | - | |
![]() | 9. | Popovičky | Praha-východ | 26,92 | - | - | - | |
![]() | 10. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 30,55 | - | - | - | |
![]() | 11. | Štítary | Kolín | 53,31 | - | - | - |
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 22,35 | - | - | - | |
![]() | 2. | Třebovle B | Kolín | 23,23 | - | - | - | |
![]() | 3. | Kšely | Kolín | 23,71 | - | - | - | |
![]() | 4. | Klučov | Kolín | 23,83 | - | - | - | |
![]() | 5. | Třebovle A | Kolín | 24,67 | - | - | - | |
![]() | 6. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 27,59 | - | - | - | |
![]() | 7. | Ovčáry A | Kolín | 34,74 | - | - | - |
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ratenice | Kolín | 14,71 | - | - | - | |
![]() | 2. | Klučov | Kolín | 15,34 | - | - | - | |
![]() | 3. | Kostelec nad Černými Lesy A | Kolín | 18,70 | - | - | - | |
![]() | 4. | Ovčáry | Kolín | 19,28 | - | - | - | |
![]() | 5. | Kostelec nad Černými Lesy B | Kolín | 25,40 | - | - | - | |
![]() | 6. | Tuchoraz | Kolín | 26,39 | - | - | - | |
![]() | 7. | Dobré Pole | Kolín | 37,29 | - | - | - | |
![]() | 8. | Zásmuky | Kolín | 41,94 | - | - | - | |
![]() | 9. | Nučice | Kolín | NP | - | - | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Třebovle A | Kolín | 17,69 | - | - | - | |
![]() | 2. | Ovčáry A | Kolín | 18,01 | - | - | - | |
![]() | 3. | Třebovle B | Kolín | 22,16 | - | - | - | |
![]() | 4. | Klučov A | Kolín | 22,75 | - | - | - | |
![]() | 5. | Ovčáry C | Kolín | 23,00 | - | - | - | |
![]() | 6. | Kšely | Kolín | 25,87 | - | - | - | |
![]() | 7. | Ovčáry B | Kolín | 26,61 | - | - | - | |
![]() | 8. | Klučov B | Kolín | 27,02 | - | - | - | |
![]() | 9. | Rostoklaty | Kolín | 31,42 | - | - | - | |
![]() | 10. | Kostelec nad Černými Lesy A | Kolín | 32,65 | - | - | - | |
![]() | 11. | Tuchoraz | Kolín | 34,24 | - | - | - | |
![]() | 12. | Ratenice | Kolín | 35,47 | - | - | - | |
![]() | 13. | Dobré Pole | Kolín | 35,54 | - | - | - |
Přípravka, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Třebovle | Kolín | 26,34 | - | - | - | |
![]() | 2. | Rostoklaty | Kolín | 28,06 | - | - | - | |
![]() | 3. | Ovčáry A | Kolín | 30,37 | - | - | - | |
![]() | 4. | Rostoklaty B | Kolín | 34,09 | - | - | - | |
![]() | 5. | Doubek | Praha-východ | 46,53 | - | - | - |
Smíšený dorost, dle pravidel Dorost útok
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Měcholupy | Hlavní město Praha | 19,48 | - | - | - | |
![]() | 2. | Klučov | Kolín | 21,52 | - | - | - | |
![]() | 3. | Kšely B | Kolín | 24,42 | - | - | - | |
![]() | 4. | Třebovle | Kolín | 26,28 | - | - | - | |
![]() | 5. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 28,54 | - | - | - | |
![]() | 6. | Tuchoraz | Kolín | 30,82 | - | - | - | |
![]() | 7. | Kšely | Kolín | 31,42 | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klučov | Kolín | 24,41 | 24,21 | 24,41 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Třebovle | Kolín | 26,61 | 24,40 | 26,61 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 30,76 | 31,91 | 31,91 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zásmuky | Kolín | - | - | 18,97 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 24,84 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Třebovle | Kolín | - | - | 26,34 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 26,35 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Kšely | Kolín | - | - | 27,00 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 28,06 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Ovčáry | Kolín | - | - | 28,13 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 28,28 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 29,31 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 29,90 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 30,37 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 31,29 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Třebonice A | Hlavní město Praha | - | - | 32,09 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Ovčáry C | Kolín | - | - | 32,44 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kšely | Kolín | - | - | 33,57 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 33,59 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Rostoklaty B | Kolín | - | - | 34,09 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 35,50 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Klučov | Kolín | - | - | 35,79 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Třebovle B | Kolín | - | - | 36,57 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Kšely | Kolín | - | - | 37,12 | 2013/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 40,97 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 41,06 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 41,47 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Klánovice | Hlavní město Praha | - | - | 41,97 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | - | - | 42,57 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 43,63 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 43,81 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 44,34 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Třebovle | Kolín | - | - | 44,78 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bulánka | Kolín | - | - | 14,12 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ratenice | Kolín | - | - | 14,56 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ratenice | Kolín | - | - | 14,71 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Klučov | Kolín | - | - | 14,75 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Třebovle | Kolín | - | - | 14,81 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Klučov | Kolín | - | - | 14,83 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Bulánka | Kolín | - | - | 15,27 | 2013/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Klučov | Kolín | - | - | 15,34 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Bulánka | Kolín | - | - | 15,62 | 2012/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Klučov | Kolín | - | - | 15,64 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Ratenice | Kolín | 15,63 | 15,65 | 15,65 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 15,74 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Třebovle | Kolín | - | - | 15,87 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 15,90 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 15,93 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 16,15 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 16,19 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Sloup | Praha-západ | - | - | 16,30 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Sloup | Praha-západ | - | - | 16,34 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Třebovle | Kolín | - | - | 16,66 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 16,67 | 2013/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Klučov | Kolín | - | - | 16,94 | 2012/06/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Kšely | Kolín | - | - | 17,31 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,44 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,62 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Sloup | Praha-západ | - | - | 17,76 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,87 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,42 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Třebovle | Kolín | - | - | 18,53 | 2013/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Třebovle | Kolín | - | - | 18,64 | 2013/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zibohlavy | Kolín | 17,07 | 16,19 | 17,07 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 17,39 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,61 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,65 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,69 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,80 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Třebovle | Kolín | - | - | 17,87 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,01 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,31 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Sloup | Praha-západ | - | - | 18,50 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Ratenice | Kolín | - | - | 18,90 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,99 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 19,32 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 19,37 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 19,81 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Třebovle | Kolín | - | - | 19,95 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Klučov | Kolín | - | - | 20,07 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 20,15 | 2013/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Ovčáry | Kolín | - | - | 20,27 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Sloup | Praha-západ | - | - | 20,43 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 20,55 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Sloup | Praha-západ | - | - | 20,64 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Klučov | Kolín | - | - | 20,66 | 2016/08/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Ratenice | Kolín | 20,78 | 19,61 | 20,78 | 2022/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Klučov | Kolín | - | - | 21,22 | 2014/08/30 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Ovčáry | Kolín | - | - | 21,28 | 2015/08/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Ratenice | Kolín | - | - | 21,68 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Třebovle | Kolín | - | - | 22,16 | 2018/09/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Kšely | Kolín | - | - | 22,25 | 2017/08/26 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 22,32 | 2019/06/22 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2023/09/16 | Třebovle, 6. kolo Podlipanské ligy | |
| 2022/06/25 | Třebovle, 4. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2019/06/22 | Třebovle, 6. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2018/09/15 | Třebovle, 8. kolo 18. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2017/08/26 | Třebovle, 7. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2016/08/27 | Třebovle, 8. kolo 16. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2015/08/29 | Třebovle, 6. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2014/08/30 | Třebovle - na hřišti, 8. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2013/08/31 | Třebovle - na hřišti, 9. kolo 13. ročníku Podlipanské ligy | |
| 2012/06/30 | Třebovle - na hřišti, 4. kolo 12. ročníku Podlipanské ligy | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















