Senetářov 2019 - MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA

Liga: Velká cena Blanenska v PÚ
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 05. 2019 12:00
Kontakt:   Josef Šenk
Telefon:  602 593 964
Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
Zadal: Luboš Šebela

Mapa účastníků



Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žernovník BK 16,71 16,57 16,71
2.  Pasohlávky BV 16,77 16,32 16,77
3.  Míchov BK 16,86 16,55 16,86
4.  Stražisko PV 17,01 16,82 17,01
5.  Ludéřov OL 17,02 17,02 16,81
6.  Hartmanice SY 17,29 16,93 17,29
7.  Mokrá BO 17,35 17,35 16,92
8.  Měrotín OL 17,37 17,37 17,19
9.  Sychotín BK 17,42 16,59 17,42
10.  Olešnice X OL 17,72 17,72 17,24
11.  Bořitov BK 17,90 16,91 17,90
12.  Pamětice BK 17,91 17,90 17,91
13.  Chrastavec SY 18,47 18,47 17,38
14.  Brumov BK 18,49 18,49 18,26
15.  Malá Lhota BK 18,58 18,52 18,58
16.  Benešova Hora PT 18,84 18,67 18,84
17.  Sebranice BK 19,03 19,03 18,99
18.  Ostrov u Macochy BK 19,13 19,10 19,13
19.  Niva PV 19,17 18,39 19,17
20.  Senetářov BK 19,21 18,03 19,21
21.  Sychotín B BK 19,31 19,31 16,97
22.  Vážany BK 19,37 19,37 19,23
23.  Petrovice SK BK 19,61 19,20 19,61
24.  Jabloňany BK 20,20 18,41 20,20
25.  Kotvrdovice BK 20,27 19,12 20,27
26.  Račice VY 20,95 20,49 20,95
27.  Bořitov B BK 21,61 19,65 21,61
28.  Žďár BK 24,90 24,56 24,90
29.  Obora BK 27,98 27,98 27,95
30.  Dětkovice VY 34,55 18,05 34,55
31.  Černovice B BK NP - -
31.  Otinoves PV NP - -
31.  Hodějice VY NP - 19,91
31.  Sudice BK NP - -
31.  Domamyslice Dvojka PV NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dětkovice VY 16,93 16,00 16,93
2.  Žernovník BK 17,28 16,93 17,28
3.  Senetářov BK 17,44 17,44 16,72
4.  Nedvězí SY 17,76 17,76 17,43
5.  Ostrov u Macochy BK 17,79 17,79 17,78
6.  Němčice BK 17,82 17,82 17,54
7.  Černovice B BK 17,85 17,67 17,85
8.  Senetářov B BK 18,49 18,49 18,08
9.  Malá Lhota BK 18,76 18,76 17,85
10.  Bořitov BK 18,79 18,79 18,05
11.  Černá Hora BK 19,27 19,27 19,16
12.  Sebranice BK 20,14 20,14 17,84
13.  Hodějice VY 26,69 26,69 17,73
14.  Kotvrdovice BK 28,91 26,72 28,91

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hartmanice SY 14,79 14,72 14,79
2.  Pamětice BK 15,87 15,87 15,82
3.  Sychotín BK 18,14 18,14 16,20
4.  Kotvrdovice BK 21,03 19,90 21,03

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Pasohlávky BV16,4616,5116,512018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žernovník BK16,5716,7116,712019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Pasohlávky BV16,3216,7716,772019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Pasohlávky BV16,8516,7016,852017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Míchov BK16,5516,8616,862019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Čikov TR16,8716,6816,872016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Míchov BK16,8916,3016,892017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nesvačilka BO16,5316,9316,932015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Sychotín BK16,4016,9316,932018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hodějice VY16,9416,7916,942018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pasohlávky BV16,9317,0017,002015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žernovník BK17,0016,9617,002017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stražisko PV16,8217,0117,012019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Ludéřov OL17,0216,8117,022019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chrastavec SY16,7117,0317,032017/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Obora BK16,8417,0617,062015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Hluboké TR16,7517,0917,092015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Žernovník BK17,0617,2517,252016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Stanoviště BO17,0617,2517,252015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žernovník BK17,1117,2817,282018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hartmanice SY16,9317,2917,292019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hodějice VY17,3117,0617,312015/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mokrá BO17,3516,9217,352019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Obora BK17,3516,7117,352018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Měrotín OL17,3717,1917,372019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychotín BK16,5917,4217,422019/05/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stražisko PV17,3317,4317,432018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bořitov BK17,4517,2317,452018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Stražisko PV17,4617,2517,462016/06/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chrastavec SY16,3917,4717,472018/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16,75 21 21.05.2019 07:04
 Michal Matějíček  16,62 16 25.05.2019 11:28


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  17,21 0 25.05.2019 11:28
 Radek Staněk  17,29 0 21.05.2019 07:04

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Žernovník - Muži

16,71https://youtu.be/deYtKz4JyTw Miroslav Sokol
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/06/30 Senetářov, BK, Pohár SDH
VCBL
2003/06/29 Senetářov, BK, Pohár SDH
VCBL
2004/07/04 Senetářov, BK, O pohár SDH
VCBL
2005/06/26 Senetářov, BK, Pohár SDH
VCBL
2006/07/02 Senetářov, BK, Pohár SDH
VCBL
2007/07/01 Senetářov, BK, Pohár SDH Senetářov
VCBL
2008/06/29 Senetářov, BK, Pohár SDH Senetářov
VCBL
2009/06/27 Senetářov, BK, Pohár SDH Senetářov
VCBL
2013/06/08 Senetářov, noční soutěž
VCBL
2014/06/14 Senetářov, O pohár SDH Senetářov
VCBL
2015/06/14 Senetářov, O pohár SDH Senetářov
VCBL
2016/06/12 Senetářov, Memoriál Jaroslava Zouhara
VCBL
2017/06/11 Senetářov, O pohár SDH Senetářov
VCBL
2018/06/10 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA
VCBL
2019/05/26 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA
VCBL
Kdy Kde Liga


Komentáře