Liga: Zlínská liga požárního sportu
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 07. 2018 13:00
Kontakt:   Kateřina Brázdilová
Telefon:  773 664 203
Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
Zadal: Administrátor ZLPS


Výsledky soutěže


Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
Výsledek se nepočítá do ligy
 Hrabůvka Přerov 17,31 17,31 17,28 0,03
Statistiky týmu
2.
 Mladcová Zlín 17,32 17,04 17,32 0,28
Statistiky týmu
3.
Výsledek se nepočítá do ligy
 Zahnašovice Kroměříž 17,48 17,48 17,19 0,29
Statistiky týmu
4.
 Mirošov Zlín 17,71 16,99 17,71 0,72
Statistiky týmu
5.
 Velký Ořechov C Zlín 17,76 17,45 17,76 0,31
Statistiky týmu
6.
 Vrbětice Zlín 17,91 16,99 17,91 0,92
Statistiky týmu
7.
 Nevšová Zlín 18,02 17,73 18,02 0,29
Statistiky týmu
8.
 Velký Ořechov B Zlín 18,34 18,00 18,34 0,34
Statistiky týmu
9.
 Hostětín Uherské Hradiště 18,39 17,88 18,39 0,51
Statistiky týmu
10.
 Nedašova Lhota Zlín 18,57 17,69 18,57 0,88
Statistiky týmu
11.
 Machová Zlín 19,12 19,12 18,67 0,45
Statistiky týmu
12.
 Mysločovice Zlín 19,15 18,52 19,15 0,63
Statistiky týmu
13.
 Vysoké Pole Zlín 19,35 18,10 19,35 1,25
Statistiky týmu
14.
 Vésky B Uherské Hradiště 19,48 19,48 18,21 1,27
Statistiky týmu
15.
 Pohořelice Zlín 20,10 20,10 19,19 0,91
Statistiky týmu
16.
Výsledek se nepočítá do ligy
 Hradčovice Uherské Hradiště 20,93 20,89 20,93 0,04
Statistiky týmu
17.
 Racková Zlín 21,68 21,25 21,68 0,43
Statistiky týmu
18.
 Lukov Zlín 27,41 19,23 27,41 8,18

Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
Výsledek se nepočítá do ligy
 Zahnašovice Kroměříž 17,12 16,78 17,12 0,34
Statistiky týmu
2.
Výsledek se nepočítá do ligy
 Bojkovice Uherské Hradiště 17,91 17,54 17,91 0,37
Statistiky týmu
3.
 Popov Zlín 18,04 17,74 18,04 0,30
Statistiky týmu
4.
 Sazovice Zlín 18,80 18,19 18,80 0,61
Statistiky týmu
5.
 Bílovice Uherské Hradiště 19,05 18,38 19,05 0,67
Statistiky týmu
6.
 Velký Ořechov Zlín 19,29 19,29 18,72 0,57
Statistiky týmu
7.
 Holešov Kroměříž 19,36 19,36 18,89 0,47
Statistiky týmu
8.
 Drnovice Zlín 19,83 17,49 19,83 2,34
Statistiky týmu
9.
 Machová Zlín 20,03 19,72 20,03 0,31
Statistiky týmu
10.
 Racková Zlín 21,81 21,57 21,81 0,24
Statistiky týmu
11.
 - Napamal bez určení okresu 22,71 22,71 19,04 3,67
Statistiky týmu
12.
 Vlachovice Zlín 22,92 22,92 22,16 0,76

Dorostenky, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Bílovice Uherské Hradiště 19,68 19,68 19,26 0,42
Statistiky týmu
2.
 Sazovice Zlín 19,80 19,80 18,58 1,22
Statistiky týmu
3.
 Míkovice Uherské Hradiště 22,03 22,03 20,71 1,32

Dorostenci, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65

PKdoOkr. Čas12RMedia
Statistiky týmu
1.
 Hradčovice Uherské Hradiště 18,04 18,04 17,68 0,36
Statistiky týmu
2.
 Nevšová Zlín 18,19 18,19 18,16 0,03
Statistiky týmu
3.
 - Napamal bez určení okresu 18,22 17,94 18,22 0,28
Statistiky týmu
4.
 Lechotice Kroměříž 19,08 18,51 19,08 0,57
Statistiky týmu
5.
 Lukov Zlín 20,09 19,97 20,09 0,12
Statistiky týmu
6.
 Štípa Zlín 33,57 32,91 33,57 0,66
Statistiky týmu
7.
 Ublo Zlín DSQ 20,46 21,10 0,64

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/firesport.eu/vcbl/web_vysledky.php:22020 Stack trace: #0 /var/www/vhosts/firesport.eu/vcbl/web_vysledky.php(22020): mysqli_query() #1 /var/www/vhosts/firesport.eu/vcbl/web_vysledky.php(22412): sels() #2 {main} thrown in /var/www/vhosts/firesport.eu/vcbl/web_vysledky.php on line 22020