Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 11. 03. 2017 11:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - hoši
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Byšice Pecháček Daniel | ME | 13,79 | 14,90 | 13,79 | |
2. | Morkovice Vymazal Vít | KM | 13,80 | 13,91 | 13,80 | |
3. | Křešice Hudec Jan | LT | 14,38 | 14,38 | 14,77 | |
4. | Bludov Jašek Ondřej | SU | 14,64 | 15,37 | 14,64 | |
5. | Výčapy Svoboda Tomáš | TR | 14,83 | 16,68 | 14,83 | |
6. | Morkovice Janík Michal | KM | 14,89 | 14,89 | 15,78 | |
7. | Skuteč Kábele Ondřej | CR | 15,02 | 15,02 | 54,89 | |
8. | Seč Šulc Martin | PJ | 15,12 | 15,12 | 15,60 | |
9. | Krouna Broulík Tomáš | CR | 15,42 | 15,42 | 18,45 | |
10. | Milotice nad Bečvou Šuba Šimon | PR | 15,44 | 15,44 | 17,28 | |
11. | Skryje Hošek Jan | ZR | 15,72 | 18,60 | 15,72 | |
12. | Štěpánov Karafiát Vít | OL | 16,00 | 18,28 | 16,00 | |
13. | Lužany Lufínek Tomáš | PJ | 16,22 | NP | 16,22 | |
14. | Solanec pod Soláněm Maléř Lukáš | VS | 16,26 | 16,26 | 16,51 | |
14. | Uhlířské Janovice Bílek Pavel | KH | 16,26 | 16,81 | 16,26 | |
16. | Hrdlořezy Štěpánek Ladislav | MB | 16,49 | 17,32 | 16,49 | |
17. | Dřísy Mališka Jakub | ME | 16,50 | 17,89 | 16,50 | |
18. | Bozkov Veselý Tomáš | SM | 16,56 | 16,56 | 19,68 | |
19. | Byšice Krejčí František | ME | 16,88 | 16,90 | 16,88 | |
20. | Všetaty Luňák Ondřej | ME | 16,90 | 16,90 | 22,95 | |
21. | Výčapy Svoboda Adam | TR | 16,94 | 19,70 | 16,94 | |
22. | Doloplazy Zbořil Martin | OL | 16,95 | 16,95 | NP | |
23. | Letňany Skoupý Adam | AB | 16,97 | 16,97 | NP | |
24. | Svinov Žákovský Adam | OV | 17,22 | 17,28 | 17,22 | |
25. | Frýdlant Ptáček Matěj | LI | 17,28 | 17,28 | 22,44 | |
26. | Krouna Bělský Adam | CR | 17,29 | 22,81 | 17,29 | |
27. | Tvarožná Tinka Jakub | BO | 17,32 | 17,32 | 18,12 | |
28. | Křešice Sibera Jakub | LT | 17,34 | 17,34 | 20,00 | |
29. | Bludov Matějček David | SU | 17,38 | 17,38 | 19,58 | |
30. | Choustníkovo Hradiště Zechovský Ondřej | TU | 17,43 | 17,71 | 17,43 | |
30. | Uhlířské Janovice Mašek Matěj | KH | 17,43 | 18,30 | 17,43 | |
32. | Tuhaň Krautschneider Patrik | ME | 17,47 | 17,47 | 19,11 | |
33. | Čeperka Doležal Dominik | PA | 17,57 | 18,47 | 17,57 | |
34. | Tvarožná Moliš Ondřej | BO | 17,58 | 18,38 | 17,58 | |
35. | Dřísy Rejšek Jakub | ME | 17,61 | 17,61 | 22,02 | |
36. | Lučany nad Nisou Šruma Šimon | JN | 17,65 | 18,08 | 17,65 | |
36. | Výčapy Svoboda Mikuláš | TR | 17,65 | 18,19 | 17,65 | |
38. | Staré Heřminovy Žiška Eduard | BR | 17,79 | 18,68 | 17,79 | |
39. | Chlumec nad Cidlinou I Nováček Petr | HK | 17,95 | 17,95 | 19,76 | |
40. | Tuhaň Klapka Matěj | ME | 18,07 | 19,68 | 18,07 | |
41. | Dobroslavice Durlák Daniel | OP | 18,10 | 18,14 | 18,10 | |
42. | Choustníkovo Hradiště Medlík František | TU | 18,13 | 18,13 | 18,51 | |
42. | Čeperka Kudláček Jakub | PA | 18,13 | 18,13 | 22,55 | |
44. | Komárovice Benda Jan | VS | 18,25 | 19,07 | 18,25 | |
45. | Skuteč Pešek Tomáš | CR | 18,28 | 18,28 | 18,67 | |
46. | Raškovice Švrček Rostislav | FM | 18,41 | 18,41 | 22,33 | |
47. | Výčapy Gruszka Jan | TR | 18,47 | 18,66 | 18,47 | |
48. | Písková Lhota Zradička Filip | NB | 18,48 | 18,48 | 18,78 | |
49. | Chlumec nad Cidlinou I Hampl Daniel | HK | 18,67 | 20,56 | 18,67 | |
49. | Tuhaň Kopecký Václav | ME | 18,67 | NP | 18,67 | |
51. | Uhlířské Janovice Prchal Jiří | KH | 18,80 | NP | 18,80 | |
52. | Kvasejovice Žemlička Vojtěch | BN | 18,98 | 18,98 | 23,07 | |
53. | Kostomlátky Mládenka Daniel | NB | 19,09 | 19,09 | 20,34 | |
54. | Střezimíř Prucek Matěj | BN | 19,11 | 26,14 | 19,11 | |
55. | Kvasejovice Částka Vojtěch | BN | 19,14 | 19,56 | 19,14 | |
56. | Dolní Bečva Blinka Jan | VS | 19,15 | 19,15 | 22,65 | |
57. | Chlumec nad Cidlinou I Srdínko Jiří | HK | 19,27 | NP | 19,27 | |
58. | Solanec pod Soláněm Kaňák Martin | VS | 19,40 | 19,40 | NP | |
59. | Střezimíř Šimák David | BN | 19,43 | 19,43 | 19,78 | |
60. | Písková Lhota Crkal Ondřej | NB | 19,55 | 19,69 | 19,55 | |
61. | Vědomice Marek Jan | LT | 19,66 | 19,66 | 22,94 | |
62. | Lužná Ullrich Radek | RA | 19,67 | 19,67 | 20,34 | |
63. | Střezimíř Křemen Jarmil | BN | 19,75 | NP | 19,75 | |
64. | Dolní Měcholupy Pčolinský Juraj | AB | 19,81 | 19,81 | NP | |
65. | Stráž nad Nisou Žampa Petr | LI | 19,83 | 22,52 | 19,83 | |
65. | Lužná Hamouz Václav | RA | 19,83 | 24,07 | 19,83 | |
67. | Tuhaň Reichl Filip | ME | 19,85 | NP | 19,85 | |
68. | Hněvošice Burda Jakub | OP | 19,92 | 38,13 | 19,92 | |
69. | Skryje Šnobl Antonín | ZR | 20,03 | NP | 20,03 | |
70. | Hrdlořezy Hofmann David | MB | 20,08 | 20,08 | 23,43 | |
71. | Trusovice Ferbas Tomáš | SY | 20,25 | 20,80 | 20,25 | |
72. | Solanec pod Soláněm Kjeronský Jan | VS | 20,27 | 22,05 | 20,27 | |
73. | Bratříkov Petrášek Matěj | JN | 20,30 | 29,94 | 20,30 | |
74. | Bludov Fabiánek Matěj | SU | 20,41 | 20,41 | 67,20 | |
75. | Hněvošice Pustelník Jakub | OP | 20,42 | 34,75 | 20,42 | |
76. | Trusovice Streck Radim | SY | 20,80 | 21,64 | 20,80 | |
77. | Choustníkovo Hradiště Škrabánek Jan | TU | 20,99 | 20,99 | 21,94 | |
78. | Dřísy Mališka Václav | ME | 21,01 | 21,01 | 24,94 | |
79. | Letňany Salvet Michael | AB | 21,11 | 21,11 | 25,16 | |
80. | Choustníkovo Hradiště Čermák Jakub | TU | 21,13 | 28,40 | 21,13 | |
81. | Dolní Bečva Kretek Tomáš | VS | 21,20 | 21,59 | 21,20 | |
82. | Kostomlátky Král Daniel | NB | 21,26 | NP | 21,26 | |
83. | Dolní Životice Losert Matouš | OP | 21,27 | 21,95 | 21,27 | |
84. | Čeperka Doležal Šimon | PA | 21,47 | NP | 21,47 | |
85. | Lučany nad Nisou Havel Richard | JN | 21,49 | 21,49 | NP | |
86. | Machnín, Liberec XXXIII Štork Jakub | LI | 22,13 | NP | 22,13 | |
87. | Hrdlořezy Horyna Jakub | MB | 22,19 | 33,01 | 22,19 | |
88. | Trusovice Koutný Jan | SY | 22,22 | 22,22 | NP | |
89. | Mělník Kukla Zdeněk | ME | 22,34 | 22,34 | 22,97 | |
90. | Letňany Komáčka Filip | AB | 22,37 | 22,37 | NP | |
91. | Chlumec nad Cidlinou I Liebich Adam | HK | 22,79 | NP | 22,79 | |
92. | Vědomice Keř Kryštof | LT | 22,83 | 22,83 | 24,48 | |
93. | Byšice Hora Ondřej | ME | 22,91 | NP | 22,91 | |
94. | Dolní Bečva Kubíček Vojtěch | VS | 23,02 | 24,55 | 23,02 | |
95. | Nová Ves Tobiáš Michal | OV | 23,33 | 23,33 | NP | |
96. | Dalešice Lukáš Matěj | JN | 23,38 | NP | 23,38 | |
97. | Nová Ves Rozsíval Jan | OV | 24,09 | 24,09 | 27,61 | |
98. | Choustníkovo Hradiště Říha Vojtěch Jan | TU | 24,30 | 25,15 | 24,30 | |
99. | Bratříkov Pfeifer Tomáš | JN | 24,39 | 24,39 | NP | |
100. | Solanec pod Soláněm Kjeronský Jiří | VS | 24,40 | 24,40 | 82,96 | |
101. | Dolní Bečva Růčka Rychard | VS | 24,54 | 26,84 | 24,54 | |
102. | Bludov Matějček Lukáš | SU | 24,76 | NP | 24,76 | |
103. | Dolní Měcholupy Vojta Štěpán | AB | 24,84 | 24,84 | 26,42 | |
104. | Písková Lhota Kalferst Martin | NB | 24,95 | 26,35 | 24,95 | |
105. | Dolní Bukovsko Trančík Jiří | CB | 25,02 | 27,60 | 25,02 | |
106. | Dalešice Lucke Jan | JN | 25,09 | NP | 25,09 | |
107. | Kvasejovice Částka Jakub | BN | 25,21 | 25,21 | 25,32 | |
108. | Mělník Veselý Matěj | ME | 25,41 | 28,49 | 25,41 | |
109. | Jáchymov Frei Jiří | KV | 25,45 | 25,45 | 26,45 | |
110. | Nová Ves Vymazal Matěj | OV | 25,54 | NP | 25,54 | |
111. | Machnín, Liberec XXXIII Petřík Ondřej | LI | 25,74 | 26,55 | 25,74 | |
112. | Jáchymov Kožušník Patrik | KV | 25,77 | 25,77 | 26,12 | |
113. | Hrdlořezy Košek Vojtěch | MB | 26,56 | 26,56 | NP | |
114. | Chlumec nad Cidlinou I Svatoň Jan | HK | 26,66 | 29,74 | 26,66 | |
115. | Machnín, Liberec XXXIII Papaj Ondřej | LI | 27,38 | NP | 27,38 | |
116. | Střezimíř Füra Mikuláš | BN | 27,94 | 27,94 | 28,49 | |
117. | Krouna Bohatý David | CR | 27,95 | 29,58 | 27,95 | |
118. | Stráž nad Nisou Kafka Tomáš | LI | 28,46 | 28,46 | 28,57 | |
119. | Krouna Pytlík David | CR | 30,53 | NP | 30,53 | |
120. | Byšice Jiráň Antonín | ME | 32,14 | 35,95 | 32,14 | |
121. | Alšovice Horna Petr | JN | 32,29 | NP | 32,29 | |
122. | Nová Ves Rejzek Michal | OV | 33,48 | 33,48 | NP | |
123. | Byšice Kern Jiří | ME | 37,03 | 37,03 | 94,16 | |
124. | Bratříkov Šilhán Ondřej | JN | 38,81 | 41,76 | 38,81 | |
125. | Dalešice Lukáš David | JN | 42,02 | 42,02 | 46,13 | |
126. | Střezimíř Křemen Tomáš | BN | 45,38 | NP | 45,38 | |
127. | Byšice Červinka Ondřej | ME | 47,09 | 47,09 | 56,97 | |
128. | Bozkov Skrbek Vladimír | SM | 48,53 | NP | 48,53 | |
129. | Frýdlant Pažout Petr | LI | 48,71 | 48,71 | NP | |
130. | Letňany Lano Štěpán | AB | 90,38 | NP | 90,38 | |
131. | Nová Ves Martuš Michal | OV | NP | NP | NP | |
131. | Zličín Christov Samuel | AB | NP | NP | NP | |
131. | Lučany nad Nisou Máslo Jan | JN | NP | NP | NP | |
131. | Skryje Šíma Jáchym | ZR | NP | NP | NP | |
131. | Dalešice Šenk Ondřej | JN | NP | NP | NP | |
131. | Staré Heřminovy Palánek Jan | BR | NP | NP | NP |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen jednotlivec 60 m - dívky
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bludov Hrabkovská Markéta | SU | 14,89 | 16,03 | 14,89 | |
2. | Březová nad Svitavou Štinčíková Magdaléna | SY | 15,24 | 15,28 | 15,24 | |
3. | Skuteč Zavoralová Karolína | CR | 15,49 | 15,89 | 15,49 | |
4. | Komárovice Bendová Anna | VS | 15,74 | 16,31 | 15,74 | |
5. | Nová Ves Petrušková Michaela | OV | 15,97 | 16,11 | 15,97 | |
6. | Lužná Matušková Nela | RA | 16,14 | 16,58 | 16,14 | |
7. | Dolní Bukovsko Jindrová Anděla | CB | 16,21 | 36,25 | 16,21 | |
8. | Skryje Součková Michala | ZR | 16,22 | 18,07 | 16,22 | |
9. | Bludov Kulhajová Natálie | SU | 16,38 | 16,38 | 17,32 | |
10. | Skuteč Kadlecová Linda | CR | 16,41 | 16,41 | NP | |
11. | Malé Hoštice Silberová Klára | OP | 16,68 | 17,80 | 16,68 | |
12. | Jáchymov Peteříková Pavla | KV | 16,76 | 16,76 | 16,90 | |
13. | Rokytnice v Orlických horách Kašíková Martina | RK | 16,80 | 16,80 | 17,52 | |
14. | Bludov Zaoralová Eliška | SU | 16,91 | 16,91 | 17,32 | |
15. | Hřibojedy Hillermannová Nela | TU | 16,93 | 18,56 | 16,93 | |
16. | Bludov Holinková Tereza | SU | 16,95 | 16,95 | 17,57 | |
17. | Chotěbuz Ciasnochová Nela | KA | 16,97 | NP | 16,97 | |
18. | Bludov Jílková Vendula | SU | 17,00 | 29,97 | 17,00 | |
19. | Nová Ves Šustová Nikola | OV | 17,18 | 18,64 | 17,18 | |
20. | Lužná Lužná Elena | RA | 17,20 | NP | 17,20 | |
21. | Bludov Krystková Šárka | SU | 17,21 | 17,21 | 17,36 | |
22. | Písková Lhota Gajdošová Kateřina | NB | 17,24 | 17,56 | 17,24 | |
23. | Tuhaň Kučerová Beata | ME | 17,26 | 17,83 | 17,26 | |
24. | Stráž nad Nisou Křížová Lucie | LI | 17,29 | 18,57 | 17,29 | |
25. | Dolní Bečva Němcová Aneta | VS | 17,39 | 17,39 | 19,64 | |
26. | Kojetice Řehůřková Soňa | TR | 17,60 | 19,19 | 17,60 | |
27. | Dolní Měcholupy Vojtová Klára | AB | 17,67 | 17,67 | 18,08 | |
28. | Střezimíř Eliášová Anna | BN | 17,85 | 19,93 | 17,85 | |
29. | Bozkov Budná Viktorie | SM | 17,88 | 17,88 | NP | |
30. | Dolní Bukovsko Jindrová Adéla | CB | 17,91 | 17,91 | NP | |
31. | Tvarožná Pejřilová Aneta | BO | 18,06 | 20,25 | 18,06 | |
32. | Byšice Macháčková Leontýna | ME | 18,21 | 19,42 | 18,21 | |
32. | Lužná Roučová Eliška | RA | 18,21 | 19,46 | 18,21 | |
34. | Solanec pod Soláněm Vardžáková Tereza | VS | 18,32 | 23,05 | 18,32 | |
35. | Trusovice Spáčilová Michaela | SY | 18,43 | 18,43 | NP | |
36. | Bludov Maturová Michaela | SU | 18,58 | 18,58 | 19,97 | |
37. | Skuteč Bubeníčková Denisa | CR | 18,62 | 22,39 | 18,62 | |
38. | Svinov Bonková Dora | OV | 18,68 | 19,47 | 18,68 | |
39. | Lužná Roučová Karolína | RA | 18,70 | 18,70 | 19,02 | |
40. | Raškovice Sloveňáková Adéla | FM | 18,72 | 19,97 | 18,72 | |
41. | Čeperka Bubáková Natálie | PA | 18,81 | 18,81 | 19,72 | |
42. | Čeperka Kožená Aneta | PA | 18,92 | 19,65 | 18,92 | |
43. | Hrdlořezy Kardošová Lucie | MB | 18,95 | 18,95 | 21,06 | |
44. | Vědomice Hodková Denisa | LT | 18,97 | 18,97 | NP | |
45. | Dolní Bečva Slavíková Marie | VS | 19,16 | 29,05 | 19,16 | |
46. | Svinov Bučková Eliška | OV | 19,20 | 22,60 | 19,20 | |
47. | Skuteč Zavoralová Aneta | CR | 19,32 | 19,32 | 19,81 | |
48. | Kostomlátky Mládenková Tereza | NB | 19,48 | 19,92 | 19,48 | |
49. | Lužná Tothová Berenika | RA | 19,53 | 20,35 | 19,53 | |
50. | Písková Lhota Martinová Barbora | NB | 19,59 | 19,59 | 22,29 | |
51. | Všetaty Nebeská Marie | ME | 19,88 | 19,90 | 19,88 | |
52. | Trusovice Morkesová Eliška | SY | 19,95 | 19,95 | 20,67 | |
53. | Nová Ves Maturová Karolína | OV | 19,96 | 22,84 | 19,96 | |
53. | Kyjovice Němcová Barbora | OP | 19,96 | 19,96 | 24,69 | |
55. | Lučany nad Nisou Langová Eliška | JN | 20,00 | 29,25 | 20,00 | |
56. | Choustníkovo Hradiště Medlíková Anna | TU | 20,09 | 20,09 | 20,24 | |
57. | Dolní Bečva Pavelková Hana | VS | 20,10 | 20,10 | 20,33 | |
58. | Písková Lhota Urbanová Adina | NB | 20,15 | 20,15 | NP | |
59. | Kyjovice Křistková Natálie | OP | 20,20 | 20,20 | 22,02 | |
60. | Vědomice Šidláková Zuzana | LT | 20,24 | 27,13 | 20,24 | |
61. | Dolní Bečva Mikudová Aneta | VS | 20,37 | 20,37 | 20,70 | |
62. | Chlumec nad Cidlinou I Silvarová Tereza | HK | 20,41 | 20,41 | 21,37 | |
62. | Tuhaň Žežulková Vanesa | ME | 20,41 | 21,38 | 20,41 | |
64. | Bludov Kulhajová Liliana | SU | 20,49 | 24,75 | 20,49 | |
65. | Bratříkov Šírková Anežka | JN | 20,63 | 20,63 | 21,00 | |
66. | Čeperka Chudomská Amálie | PA | 20,66 | 22,72 | 20,66 | |
67. | Výčapy Stuchlíková Zuzana | TR | 20,82 | 21,49 | 20,82 | |
68. | Kojetice Pekárková Klára | TR | 20,86 | 20,86 | NP | |
69. | Frýdlant Kančiová Tereza | LI | 21,10 | 22,18 | 21,10 | |
70. | Chlumec nad Cidlinou I Zborníková Milada | HK | 21,11 | 21,11 | 22,49 | |
71. | Skuteč Slezáková Nela | CR | 21,42 | 21,79 | 21,42 | |
72. | Bozkov Kunceová Bára | SM | 21,43 | 21,99 | 21,43 | |
73. | Dolní Bečva Babincová Pavlínka | VS | 21,89 | 21,89 | 23,39 | |
74. | Všetaty Hadrbolcová Jana | ME | 22,18 | 22,18 | 61,42 | |
75. | Chlumec nad Cidlinou I Kvasničková Kateřina | HK | 22,39 | 22,39 | 24,02 | |
76. | Jáchymov Svitáková Veronika | KV | 22,42 | 22,42 | 26,65 | |
77. | Hněvošice Hertlová Martina | OP | 22,65 | 27,51 | 22,65 | |
78. | Bratříkov Štěpánová Bára | JN | 22,92 | 24,49 | 22,92 | |
79. | Štěpánov Kunhartová Kristýna | OL | 22,94 | 24,70 | 22,94 | |
80. | Jáchymov Galová Monika | KV | 22,98 | NP | 22,98 | |
81. | Trusovice Juračková Vanessa | SY | 23,08 | 40,12 | 23,08 | |
82. | Písková Lhota Nováková Marcela | NB | 23,24 | 23,47 | 23,24 | |
83. | Skuteč Šťastná Leontýna | CR | 23,27 | NP | 23,27 | |
84. | Střezimíř Fürová Kristýna | BN | 23,47 | 24,17 | 23,47 | |
85. | Nová Ves Jarolímová Aneta | OV | 23,52 | 24,48 | 23,52 | |
86. | Uhlířské Janovice Janglová Kateřina | KH | 23,69 | NP | 23,69 | |
87. | Byšice Javorská Dominika | ME | 23,79 | 25,70 | 23,79 | |
88. | Jáchymov Kneiflová Jitka | KV | 24,28 | 36,80 | 24,28 | |
89. | Dalešice Psotiaková Natali | JN | 24,36 | 29,44 | 24,36 | |
90. | Trusovice Hrbáčková Tereza | SY | 24,54 | 24,54 | 25,90 | |
91. | Všetaty Tomanová Veronika | ME | 24,90 | 24,90 | 27,73 | |
92. | Stráž pod Ralskem Kristlová Natálie | CL | 24,92 | NP | 24,92 | |
93. | Štěpánov Vtípilová Karolína | OL | 25,12 | 25,24 | 25,12 | |
94. | Choustníkovo Hradiště Janáková Barbora | TU | 25,60 | 25,60 | NP | |
95. | Nová Ves u Bakova Hašková Natalie | MB | 26,16 | 26,16 | 26,78 | |
96. | Dalešice Smolíková Pavlína | JN | 26,63 | 29,00 | 26,63 | |
97. | Letňany Čapková Adriana | AB | 26,81 | NP | 26,81 | |
98. | Bratříkov Volprechtová Markéta | JN | 26,89 | 30,11 | 26,89 | |
99. | Stráž pod Ralskem Svobodová Sára | CL | 27,57 | NP | 27,57 | |
100. | Dolní Bečva Valchářová Veronika | VS | 27,89 | 35,66 | 27,89 | |
101. | Střezimíř Šimáková Markéta | BN | 28,00 | NP | 28,00 | |
102. | Machnín, Liberec XXXIII Čiháčková Gabriela | LI | 28,55 | NP | 28,55 | |
103. | Mělník Zikmundová Johana | ME | 29,71 | 29,71 | 31,91 | |
104. | Stráž pod Ralskem Šlehoferová Rozálie | CL | 30,36 | 32,59 | 30,36 | |
105. | Kvasejovice Zavadilová Žaneta | BN | 30,51 | 39,29 | 30,51 | |
106. | Lučany nad Nisou Štrynclová Anna | JN | 31,13 | 43,73 | 31,13 | |
107. | Jáchymov Peteříková Magdalena | KV | 31,99 | 32,53 | 31,99 | |
108. | Stráž pod Ralskem Mitašová Nikola | CL | 32,73 | 42,94 | 32,73 | |
109. | Machnín, Liberec XXXIII Turnová Natálie | LI | 34,64 | 36,09 | 34,64 | |
110. | Štěpánov Ročňová Petra | OL | 46,87 | 46,87 | 50,39 | |
111. | Alšovice Posledníková Natalie | JN | 47,84 | 47,84 | NP | |
112. | Lučany nad Nisou Havlová Rozálie | JN | 50,57 | NP | 50,57 | |
113. | Dalešice Roseová Leona | JN | 113,01 | 113,01 | NP | |
114. | Byšice Benešová Kateřina | ME | NP | NP | NP | |
114. | Střelské Hoštice Cycoňová Petra | ST | NP | NP | NP | |
114. | Alšovice Lelková Lucie | JN | NP | NP | NP | |
114. | Střelské Hoštice Koudelková Karolína | ST | NP | NP | NP | |
114. | Zličín Melicharová Lenka | AB | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře