Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 10. 04. 2016 08:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Jablonec nad Nisou |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ústí nad Orlicí Paulíček Jakub | UO | 16,26 | 16,26 | NP | |
2. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 16,34 | 16,75 | 16,34 | |
3. | Hradec Králové Zhříval Jan | HK | 16,45 | 17,02 | 16,45 | |
4. | Poprad Rerko Marián | PP | 16,46 | 16,46 | 16,54 | |
5. | Hradec Králové Divoš Václav | HK | 16,49 | 16,50 | 16,49 | |
6. | Karviná Kudrna Šimon | KA | 16,64 | 17,09 | 16,64 | |
7. | Ostrava Krpec Pavel | OV | 16,64 | 17,13 | 16,64 | |
8. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan | DO | 16,67 | NP | 16,67 | |
9. | Karviná Vyvial Jan | KA | 16,75 | 16,75 | NP | |
10. | Hradec Králové Mařan Petr | HK | 16,77 | 17,00 | 16,77 | |
11. | Poprad Štinčík Viliam | PP | 16,87 | 16,87 | 17,80 | |
12. | Liberec Jirouš Zdeněk | LI | 17,00 | NP | 17,00 | |
13. | Velké Meziříčí Skalka Tomáš | ZR | 17,01 | 17,66 | 17,01 | |
14. | Hradec Králové Volf Jiří | HK | 17,03 | 17,03 | NP | |
15. | Plzeň - město Harasimovič Jindřich | PM | 17,07 | 17,54 | 17,07 | |
16. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 17,12 | NP | 17,12 | |
17. | Poprad Baláž Robert | PP | 17,30 | 17,94 | 17,30 | |
18. | Poprad Hudáč Jaroslav | PP | 17,35 | 17,35 | 18,05 | |
19. | Velké Meziříčí Korábečný Petr | ZR | 17,40 | 17,40 | NP | |
20. | Praha Čermák Jakub | AB | 17,44 | 17,44 | 25,40 | |
21. | Karviná Langer Petr | KA | 17,45 | 17,45 | 17,46 | |
22. | Velké Meziříčí Foukal Tomáš | ZR | 17,54 | 17,91 | 17,54 | |
23. | Kutná Hora Viktora Martin | KH | 17,66 | 26,78 | 17,66 | |
24. | Liberec Masný Matěj | LI | 17,69 | 18,26 | 17,69 | |
25. | Karviná Motyka Jiří | KA | 17,81 | 18,02 | 17,81 | |
26. | Plzeň - město Roháč Martin | PM | 17,82 | 17,82 | NP | |
27. | Louky Masný Aleš | ZL | 18,44 | 18,44 | NP | |
28. | Liberec Němec Lukáš | LI | 18,73 | 18,76 | 18,73 | |
29. | Poprad Vitko Peter | PP | 18,78 | 18,78 | NP | |
30. | Liberec Kokta Filip | LI | 18,97 | 18,97 | 26,26 | |
31. | Ústí nad Orlicí Hynek Lukáš | UO | 19,10 | 19,10 | NP | |
32. | Liberec Novotný Vladimír | LI | 19,32 | 19,46 | 19,32 | |
33. | Olomouc Navrátil Jaroslav | OL | 19,46 | 19,46 | NP | |
34. | Louky Žáček Tomáš | ZL | 19,76 | 19,76 | NP | |
35. | Liberec Žilík Vojtěch | LI | 19,93 | 32,22 | 19,93 | |
36. | Poland ( Polsko ) Komenda Miejska | - | 20,01 | NP | 20,01 | |
37. | Kutná Hora Filip Vladislav | KH | 20,27 | 20,27 | NP | |
38. | Liberec Vančura Václav | LI | 20,90 | NP | 20,90 | |
39. | Karviná Sikora David | KA | 21,04 | 21,04 | NP | |
40. | Liberec Krejčík Jaroslav | LI | 23,20 | 23,20 | NP | |
41. | Ústí nad Orlicí Matějka Jan | UO | 23,82 | 23,82 | NP | |
42. | Velké Meziříčí Fiurášek Lukáš | ZR | 27,97 | 27,97 | NP | |
43. | Poprad Šary Miroslav | PP | NP | NP | NP | |
43. | Olomouc Klimecký Jan | OL | NP | NP | NP | |
43. | Karviná Gryč Jakub | KA | NP | NP | NP | |
43. | Závišice Kahánek Ondřej | NJ | NP | NP | NP | |
43. | Ústí nad Orlicí Váňa Marek | UO | NP | NP | NP | |
43. | Chrudim I Bělský Patrik | CR | NP | NP | NP | |
43. | Závišice Melnar David | NJ | NP | NP | NP | |
43. | Olomouc Buchta Josef | OL | NP | NP | NP | |
43. | - Stoiciu Ionut Dumitru Rumunsko | - | NP | NP | NP | |
43. | Plzeň - město Hospr Tomáš | PM | NP | NP | NP | |
43. | Olomouc Blažek Václav | OL | NP | NP | NP | |
43. | Poprad Kičin Marek | PP | NP | NP | NP | |
43. | - Pavel Cezar-Bogdan Rumunsko | - | NP | NP | NP | |
43. | - Kuzstibschi Gelu Rumunsko | - | NP | NP | NP |
Profi kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS štafeta 4x100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karviná HZS MSK ÚO Karvina | KA | 59,48 | - | - | |
2. | Poprad OR HaZZ Poprad 2 | PP | 59,58 | - | - | |
3. | Plzeň - město HZS Plzeňského kraje | PM | 59,64 | - | - | |
4. | Hradec Králové HZS Královehradeckého k. | HK | 61,23 | - | - | |
5. | Velké Meziříčí HZS p DEZA Val. Mez. | ZR | 61,90 | - | - | |
6. | Olomouc HZS Olomouckého kraje | OL | 63,25 | - | - | |
7. | Ústí nad Orlicí HZS Ústí nad Orlicí | UO | 63,38 | - | - | |
8. | Liberec HZS Libereckého kraje 2 | LI | 63,73 | - | - | |
9. | Poprad OR HaZZ Poprad 1 | PP | 64,20 | - | - | |
10. | Liberec HZS Libereckého kraje 1 | LI | 65,99 | - | - | |
11. | Poland ( Polsko ) Kronos Polska | - | 71,63 | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře