Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Pa 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sychotín | 190 | 16,39 | BK | 25 | |
2. | Sychotín B | 180 | 16,82 | BK | 20 | |
3. | Míchov | 163 | 16,81 | BK | 22 | |
4. | Bořitov | 146 | 17,00 | BK | 18 | |
5. | Žernovník | 126 | 16,88 | BK | 0 | |
6. | Ostrov u Macochy | 116 | 17,54 | BK | 14 | |
7. | Žďár | 109 | 17,83 | BK | - | 0 |
8. | Pamětice | 107 | 17,91 | BK | 16 | |
-. | Černovice | 107 | 18,10 | BK | 10 | |
10. | Kotvrdovice | 100 | 18,17 | BK | 15 | |
11. | Bořitov B | 94 | 17,93 | BK | 17 | |
12. | Brumov | 79 | 18,86 | BK | 12 | |
13. | Malá Lhota | 76 | 18,62 | BK | - | 0 |
14. | Račice | 71 | 17,75 | VY | - | 0 |
15. | Petrovice SK | 66 | 19,09 | BK | - | 0 |
16. | Sudice | 65 | 19,70 | BK | 11 | |
17. | Jabloňany | 49 | 20,03 | BK | 0 | |
18. | Mokrá | 38 | 17,62 | BO | - | 0 |
19. | Nevcehle | 25 | 16,64 | JI | - | 0 |
20. | Maršovice | 24 | 19,86 | ZR | - | 0 |
21. | Senetářov | 23 | 20,32 | BK | - | 0 |
22. | Plumlov | 22 | 16,45 | PV | - | 0 |
-. | Račice B | 22 | 19,45 | VY | - | 0 |
24. | Čelechovice na Hané | 21 | 17,39 | PV | - | 0 |
25. | Topolany B | 18 | 18,21 | VY | - | 0 |
26. | Lavičky | 16 | 17,47 | ZR | - | 0 |
-. | Bílovice C Odpad | 16 | 18,45 | PV | - | 0 |
-. | Předměstí | 16 | 18,51 | SY | - | 0 |
-. | Březina | 16 | 29,70 | BK | 13 | |
30. | Chrastavec | 15 | 18,12 | SY | - | 0 |
31. | Bezděčí u Trnávky | 14 | 18,83 | SY | - | 0 |
32. | Rudice | 11 | 20,16 | BK | - | 0 |
33. | Olešnice | 0 | 17,66 | OL | - | 0 |
-. | Bílovice | 0 | 18,29 | PV | - | 0 |
-. | Otinoves | 0 | 18,68 | PV | - | 0 |
-. | Netín Cirkus | 0 | NP | ZR | - | 0 |
-. | Hartmanice | 0 | NP | SY | - | 0 |
-. | Pohodlí | 0 | NP | SY | 0 | |
-. | Sedlatice | 0 | NP | JI | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Pa 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žernovník | 123 | 16,45 | BK | 15 | |
2. | Senetářov | 94 | 16,99 | BK | 6 | |
3. | Černovice | 86 | 18,03 | BK | 12 | |
4. | Bořitov | 78 | 17,28 | BK | 8 | |
5. | Černá Hora | 76 | 18,14 | BK | 0 | |
6. | Lysice | 73 | 17,87 | BK | 10 | |
7. | Kotvrdovice | 27 | 20,85 | BK | - | 0 |
8. | Hartmanice | 21 | 18,25 | SY | - | 0 |
9. | Němčice | 12 | 18,54 | BK | - | 0 |
10. | Dolní Libina | 8 | 18,75 | SU | - | 0 |
11. | Březina | 7 | 18,21 | BK | 0 | |
-. | Bílovice | 7 | 19,30 | PV | - | 0 |
-. | Sudice | 7 | 24,67 | BK | 7 | |
14. | Bezděčí u Trnávky | 6 | 20,11 | SY | - | 0 |
15. | Ostrov u Macochy | 3 | 23,45 | BK | - | 0 |
16. | Předměstí | 0 | NP | SY | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 70 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: