Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2017/09/06 2017/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
2 2017/10/04 2017/11/18 Kulturní dům Držkov, Celkové vyhlášení FNC 2017 JN FNC
3 2017/10/15 2017/11/19 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
4 2017/10/07 2017/12/08 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim BO -
5 2017/11/05 2017/12/07 Prosetín, V. ročník O vánočního kapra na 2B úzké, sklopky CR -
6 2018/05/13 2018/05/25 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
7 2018/06/03 2018/06/15 Litenčice, Memoriál Pavlů Měrkových KM PHL
8 2018/06/03 2018/06/15 Křenovice, 20. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
9 2018/06/17 2018/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
10 2018/06/24 2018/07/06 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
11 2018/07/01 2018/07/13 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
12 2018/07/08 2018/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
13 2018/07/08 2018/07/20 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
14 2018/07/15 2018/07/27 Tučapy, O pohár starosty SDH Tučapy KM PHL
15 2018/07/22 2018/08/04 Podhradní Lhota, O pohár starosty obce a starosty SDH Podhradní Lho KM PHL
16 2018/07/29 2018/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
17 2018/08/05 2018/08/17 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
18 2018/08/19 2018/08/31 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Český Rudolecnerozlišeno Zajíčkov332017-10-23 22:21:09
2Areál PlazaMuži Příšov162017-10-23 21:31:34
3Český Rudolecnerozlišeno Chotýčany412017-10-23 20:58:18
4Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko192017-10-23 20:57:16
5Český Rudolecnerozlišeno Horní Meziříčko62017-10-23 20:56:45
6Český Rudolecnerozlišeno Strmilov202017-10-23 20:55:49
7Český Rudolecnerozlišeno Heřmaneč142017-10-23 20:54:35
8Kulturní dům Držkovnerozlišeno Zlatá Olešnice52017-10-23 14:12:05
9Kulturní dům Držkovnerozlišeno Jeřmanice142017-10-22 15:48:50
10Český Rudolecnerozlišeno Věž882017-10-21 21:41:31
11Kuřim, parkoviště u TOS KuřimMuži Příložany162017-10-20 14:31:26
12Český Rudolecnerozlišeno Příložany862017-10-20 14:30:54
13Český Rudolecnerozlišeno Bošín512017-10-20 11:56:25
14Areál PlazaMuži Štěnovice132017-10-20 11:36:55
15Kuřim, parkoviště u TOS KuřimMuži Hartmanice152017-10-19 22:35:25
16Kuřim, parkoviště u TOS KuřimMuži Sychotín142017-10-18 20:41:05
17Český Rudolecnerozlišeno Chlum u Třeboně602017-10-18 10:26:36
18Český Rudolecnerozlišeno Rácovice542017-10-18 08:16:27
19Český Rudolecnerozlišeno Kostníky342017-10-17 18:49:56
20Český Rudolecnerozlišeno Kostníky262017-10-17 18:45:27
21Český Rudolecnerozlišeno Bohdalovice642017-10-17 17:41:40
22Český Rudolecnerozlišeno Strachoňovice912017-10-17 09:51:54
23Český Rudolecnerozlišeno Strachoňovice852017-10-17 09:50:52
24Český Rudolecnerozlišeno Libkova Voda792017-10-17 06:46:45
25Český Rudolecnerozlišeno Střížov842017-10-16 22:05:42
26Český Rudolecnerozlišeno Střížov782017-10-16 22:05:05
27Český Rudolecnerozlišeno Telč832017-10-16 20:37:48
28Český Rudolecnerozlišeno Kamenice nad Lipou12017-10-16 20:32:58
29Český Rudolecnerozlišeno Zliv772017-10-16 19:16:55
30Český Rudolecnerozlišeno Zhoř u Tábora762017-10-16 12:44:05
31Český Rudolecnerozlišeno Chotěmice432017-10-16 12:21:28
32Kuřim, parkoviště u TOS KuřimMuži Kučerov132017-10-16 10:59:50
33Český Rudolecnerozlišeno Drahňovice752017-10-16 09:33:28
34Český Rudolecnerozlišeno Chlum u Třeboně822017-10-16 09:19:53
35Český Rudolecnerozlišeno Chlum u Třeboně742017-10-16 09:19:09
36Český Rudolecnerozlišeno Štítary702017-10-16 07:56:16
37Český Rudolecnerozlišeno Lhotice732017-10-16 06:33:48
38Český Rudolecnerozlišeno Želeč722017-10-15 21:51:53
39Český Rudolecnerozlišeno Slapy712017-10-15 21:36:41
40Areál PlazaMuži Křelovice102017-10-15 21:06:41
41Český Rudolecnerozlišeno Štítary812017-10-15 20:47:16
42Bukovina u Čisté, pod KaňkemMuži Rácovice202017-10-15 20:29:45
43Bukovina u Čisté, pod KaňkemMuži Kostníky142017-10-15 20:28:57
44Český Rudolecnerozlišeno Chválkov692017-10-15 20:28:50
45Český Rudolecnerozlišeno Kojatice462017-10-15 20:27:20
46Český Rudolecnerozlišeno Krasonice392017-10-15 20:20:29
47Český Rudolecnerozlišeno Krasonice682017-10-15 20:19:48
48Český Rudolecnerozlišeno Hodov272017-10-15 20:07:46
49Český Rudolecnerozlišeno Čechtín472017-10-15 20:07:05
50Český Rudolecnerozlišeno Rybova Lhota312017-10-15 19:59:55
51Český Rudolecnerozlišeno Ústrašice242017-10-15 19:58:55
52Český Rudolecnerozlišeno Mysletice872017-10-15 19:54:09
53Český Rudolecnerozlišeno Mysletice802017-10-15 19:52:39
54Český Rudolecnerozlišeno Božejovice22017-10-15 19:48:36
55Český Rudolecnerozlišeno Šaratice672017-10-15 19:42:43
56Český Rudolecnerozlišeno Lesná652017-10-15 19:40:51
57Český Rudolecnerozlišeno Zdešov632017-10-15 19:27:17
58Český Rudolecnerozlišeno Stříbřec612017-10-15 19:16:26
59Český Rudolecnerozlišeno Petrovice582017-10-15 19:15:08
60Český Rudolecnerozlišeno Skrýchov u Malšic592017-10-15 19:03:37
61Český Rudolecnerozlišeno Česká Bělá562017-10-15 18:56:58
62Český Rudolecnerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic572017-10-15 18:13:58
63Český Rudolecnerozlišeno Lásenice662017-10-15 18:12:03
64Český Rudolecnerozlišeno Lásenice552017-10-15 18:10:51
65Český Rudolecnerozlišeno Budišov532017-10-15 18:05:30
66Český Rudolecnerozlišeno Horní Němčice622017-10-15 18:04:29
67Český Rudolecnerozlišeno Horní Němčice522017-10-15 18:03:01
68Český Rudolecnerozlišeno Dolní Žďár502017-10-15 18:02:20
69Český Rudolecnerozlišeno Cizkrajov492017-10-15 18:01:49
70Český Rudolecnerozlišeno Cizkrajov482017-10-15 18:01:19
71Český Rudolecnerozlišeno Čikov442017-10-15 18:01:12
72Český Rudolecnerozlišeno Lanšperk422017-10-15 18:01:03
73Český Rudolecnerozlišeno Kaliště382017-10-15 18:00:50
74Český Rudolecnerozlišeno Plešovice372017-10-15 18:00:47
75Český Rudolecnerozlišeno Cizkrajov362017-10-15 18:00:46
76Český Rudolecnerozlišeno Polště352017-10-15 18:00:46
77Český Rudolecnerozlišeno Milíčov322017-10-15 18:00:38
78Český Rudolecnerozlišeno Holašovice282017-10-15 18:00:36
79Český Rudolecnerozlišeno Horní Pole222017-10-15 18:00:33
80Český Rudolecnerozlišeno Lodhéřov232017-10-15 18:00:33
81Český Rudolecnerozlišeno Dešná252017-10-15 18:00:32
82Český Rudolecnerozlišeno Žirovnice172017-10-15 18:00:24
83Český Rudolecnerozlišeno Rohovka132017-10-15 18:00:21
84Český Rudolecnerozlišeno Benešova Hora122017-10-15 18:00:19
85Český Rudolecnerozlišeno Roseč92017-10-15 18:00:13
86Český Rudolecnerozlišeno Panské Dubenky112017-10-15 18:00:12
87Český Rudolecnerozlišeno Markvarec42017-10-14 20:58:33
88Český Rudolecnerozlišeno Černín102017-10-14 20:56:37
89Český Rudolecnerozlišeno Chotěmice152017-10-14 20:56:18
90Český Rudolecnerozlišeno Police182017-10-14 20:55:38
91Český Rudolecnerozlišeno Český Rudolec82017-10-14 20:54:50
92Český Rudolecnerozlišeno Drunče162017-10-14 20:54:30
93Český Rudolecnerozlišeno Litovany402017-10-14 20:52:13
94Český Rudolecnerozlišeno Želetava302017-10-14 20:51:48
95Český Rudolecnerozlišeno Krotějov212017-10-14 20:50:56
96Český Rudolecnerozlišeno Hrdějovice72017-10-14 20:49:58
97Český Rudolecnerozlišeno Mladoňovice452017-10-14 20:49:13
98Český Rudolecnerozlišeno Radonín52017-10-14 20:48:12
99Český Rudolecnerozlišeno Ústrašice32017-10-14 20:45:29
100Český Rudolecnerozlišeno Nová Včelnice292017-10-14 20:44:21
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání