Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Že
1
Ja
2
Bo
3
Se
4
Os
5
Žď
6
Pa
7
Če
8
Ob
9

10
Ru
11
Sy
12
Ly
13
Su
14
1. Žernovník 172 17,00BK
18
22
25
20
22
25
18
22
------
2. Obora 161 17,09BK
20
20
20
17
20
22
25
17
------
3. Žďár 120 17,62BK
13
9
16
16
18
17
22
9
------
4. Chrastavec 115 17,03SY
15
17
11
18
9
20
7
18
------
5. Stražisko 109 16,87PV
3
25
17
15
17
15
17
0
------
6. Míchov 102 16,82BK
22
16
18
22
0
0
12
12
------
7. Brodek u Konice 91 17,21PV
14
18
5
14
15
12
2
11
------
8. Pasohlávky 70 16,85BV
0
--
25
25
-
20
-------
9. Bořitov 62 17,72BK
16
2
6
0
7
0
15
16
------
10. Bořitov B 60 18,13BK
1
13
15
10
6
0
13
2
------
11. Sychotín 58 17,72BK
9
0
8
14
0
14
0
13
------
12. Černovice 51 17,67BK--
5
1
8
8
9
20
------
13. Petrovice SK 48 18,37BK
0
7
7
0
12
5
11
6
------
14. Senetářov 46 18,54BK
0
0
1
5
16
11
8
5
------
15. Niva 45 17,39PV
10
0
22
0
13
0
0
-------
16. Jabloňany 44 17,71BK
8
15
0
0
-
7
14
0
------
17. Sebranice 43 17,92BK
0
12
10
11
5
0
5
0
------
18. Sychotín B 42 18,22BK
6
11
13
0
1
3
0
8
------
19. Rudice 30 18,33BK-
8
0
0
2
10
0
10
------
20. Černovice B 29 18,27BK
6
0
3
0
-
13
0
7
------
-. Brumov 29 19,28BK-
0
9
0
10
0
10
0
------
22. Okrouhlá 27 0,12BK
0
4
12
3
0
4
4
-------
23. Prchalov 25 16,42NJ
25
-------------
-. Krasonice 25 17,08JI-------
25
------
-. Vážany 25 18,70BK
0
1
0
0
14
10
0
0
------
26. Brťov-Jeneč 23 18,45BK
0
5
14
--
0
-
4
------
27. Buková 21 18,42PV
0
6
0
9
0
0
6
0
------
28. Nesvačilka 17 17,57BO
17
-------------
29. Radslavice 16 17,90VY---
0
-
16
--------
30. Hartmanice 15 17,86SY-------
15
------
-. Černovice C 15 17,86BK-------
15
------
-. Pamětice 15 18,76BK-
0
2
7
0
6
0
0
------
33. Dětkovice 14 17,88VY-
14
------------
-. Malá Lhota 14 18,67BK
0
3
0
8
0
0
3
-------
35. Šošůvka 13 18,76BK
2
0
-
7
4
0
0
-------
-. Sudice 13 19,13BK
0
0
0
0
11
2
0
0
------
37. Radostín nad Oslavou B 11 18,06ZR
11
-------------
38. Horní Poříčí 3 19,46BK-------
3
------
39. Hodějice 0 17,75VY
0
----
0
--------
-. Hostěrádky-Rešov 0 17,95VY
0
--
0
0
---------
-. Čelechovice na Hané 0 18,25PV-
0
------------
-. Hluboké 0 18,40TR
0
-------------
-. Kuřim B 0 18,82BO------
0
-------
-. Dětkovice 0 19,09PV
0
-------------
-. Benešova Hora 0 19,25PT---
0
----------
-. Tvarožná 0 19,33BO---
0
----------
-. Olešnice X 0 20,12OL
0
0
------------
-. Březina 0 20,23SY-------
0
------
-. Benešov 0 21,10BK---
0
--
0
-------
-. Kotvrdovice 0 21,21BK
0
--
0
0
0
0
0
------
-. Mokrá B 0 21,45BO---
0
----------
-. Lysice 0 21,69BK
0
0
-----
0
------
-. Račice 0 23,61VY---
0
----------
-. Ostrov u Macochy 0 26,00BK----
0
---------
-. Borotín 0 27,65BK------
0
-------
-. Petrovice 0 29,56BK---
0
----------
-. Račice Bobři 0 45,55VY---
0
----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Že
1
Ja
2
Bo
3
Se
4
Os
5
Žď
6
Pa
7
Če
8
Ob
9

10
Ru
11
Sy
12
Ly
13
Su
14
1. Němčice 82 17,30BK
10
10
12
12
12
6
10
10
------
2. Černovice 78 17,33BK
10
15
10
0
10
10
15
8
------
3. Žernovník 67 17,13BK
4
4
15
10
4
3
12
15
------
4. Senetářov 54 17,12BK
15
0
0
8
15
2
8
6
------
5. Malá Lhota 45 0,12BK
12
8
5
5
0
15
0
0
------
6. Sychotín 44 17,51BK
0
6
8
6
0
12
0
12
------
7. Černá Hora 37 17,81BK
10
1
6
7
0
0
6
7
------
8. Žďár 33 17,42BK
1
12
4
0
8
7
0
1
------
9. Sebranice 24 18,64BK
6
0
0
3
7
1
7
0
------
10. Černovice B 22 18,89BK
2
3
7
1
5
0
2
2
------
11. Senetářov B 21 18,06BK
5
7
0
0
--
3
6
------
12. Ostrov u Macochy 20 18,58BK
0
0
1
0
6
5
4
4
------
13. Radslavice 15 17,16VY---
15
-
0
--------
-. Sudice 15 21,27BK
0
2
2
0
3
-
5
3
------
15. Sebranice B 10 19,49BK
0
5
3
2
----------
16. Hodějice 8 17,94VY
0
--
0
-
8
--------
17. Žernovník Ž 3 23,82BK
3
-------------
18. Dražovice 0 NPVY---
0
----------


Celkem se účastnilo:  75 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: