Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Že
1
Ja
2
Bo
3
Se
4
Os
5
Žď
6
Pa
7
Če
8
Ob
9

10
Ru
11
Sy
12
Ly
13
Su
14
1. Obora 226 16,82BK
20
20
20
17
20
22
25
17
-
18
25
22
--
2. Žernovník 203 17,00BK
18
22
25
20
22
25
18
22
-
20
0
11
--
3. Chrastavec 170 17,03SY
15
17
11
18
9
20
7
18
-
17
20
18
--
4. Míchov 169 16,82BK
22
16
18
22
0
0
12
12
-
25
22
20
--
5. Stražisko 166 16,87PV
3
25
17
15
17
15
17
0
-
22
18
17
--
6. Brodek u Konice 129 17,21PV
14
18
5
14
15
12
2
11
-
15
10
13
--
7. Žďár 120 17,62BK
13
9
16
16
18
17
22
9
-
0
0
0
--
8. Pasohlávky 95 16,85BV
0
--
25
25
-
20
----
25
--
9. Bořitov 91 17,45BK
16
2
6
0
7
0
15
16
-
12
17
0
--
10. Černovice 83 17,48BK--
5
1
8
8
9
20
-
16
16
0
--
11. Niva 73 17,39PV
10
0
22
0
13
0
0
---
12
16
--
12. Sychotín 70 17,72BK
9
0
8
14
0
14
0
13
-
0
0
12
--
-. Senetářov 70 17,89BK
0
0
1
5
16
11
8
5
-
11
13
0
--
14. Petrovice SK 68 17,86BK
0
7
7
0
12
5
11
6
-
0
5
15
--
15. Bořitov B 67 18,13BK
1
13
15
10
6
0
13
2
-
4
3
0
--
16. Černovice B 63 18,02BK
6
0
3
0
-
13
0
7
-
13
7
14
--
17. Rudice 60 17,54BK-
8
0
0
2
10
0
10
-
8
15
7
--
18. Sychotín B 52 18,22BK
6
11
13
0
1
3
0
8
-
10
0
0
--
19. Sebranice 50 17,92BK
0
12
10
11
5
0
5
0
-
7
0
0
--
20. Okrouhlá 47 18,30BK
0
4
12
3
0
4
4
--
0
11
9
--
21. Jabloňany 45 17,71BK
8
15
0
0
-
7
14
0
-
0
1
0
--
22. Vážany 39 18,70BK
0
1
0
0
14
10
0
0
-
0
4
10
--
23. Brumov 38 19,28BK-
0
9
0
10
0
10
0
-
6
0
3
--
24. Malá Lhota 36 18,67BK
0
3
0
8
0
0
3
--
5
9
8
--
25. Radslavice 30 17,73VY---
0
-
16
----
14
---
26. Buková 27 18,42PV
0
6
0
9
0
0
6
0
-
0
6
0
--
-. Sudice 27 18,97BK
0
0
0
0
11
2
0
0
-
0
8
6
--
28. Prchalov 25 16,42NJ
25
-------------
-. Krasonice 25 17,08JI-------
25
------
30. Brťov-Jeneč 23 18,45BK
0
5
14
--
0
-
4
------
31. Pamětice 20 18,76BK-
0
2
7
0
6
0
0
-
1
0
4
--
32. Nesvačilka 17 17,57BO
17
-------------
33. Šošůvka 16 18,76BK
2
0
-
7
4
0
0
--
3
0
0
--
34. Hartmanice 15 17,86SY-------
15
---
0
--
-. Černovice C 15 17,86BK-------
15
------
36. Dětkovice 14 17,88VY-
14
------------
-. Velké Hamry 14 18,43JN---------
14
----
38. Radostín nad Oslavou B 11 18,06ZR
11
---------
0
---
39. Lipová 9 19,28PV---------
9
----
40. Kotvrdovice 6 19,54BK
0
--
0
0
0
0
0
-
2
2
2
--
41. Horní Poříčí 3 19,46BK-------
3
------
42. Hodějice 0 17,75VY
0
----
0
--------
-. Hostěrádky-Rešov 0 17,95VY
0
--
0
0
---------
-. Čelechovice na Hané 0 18,25PV-
0
------------
-. Hluboké 0 18,40TR
0
-------------
-. Kuřim B 0 18,82BO------
0
-------
-. Dětkovice 0 19,09PV
0
-------------
-. Benešova Hora 0 19,25PT---
0
----------
-. Tvarožná 0 19,33BO---
0
----------
-. Ludéřov 0 19,47OL-----------
0
--
-. Olešnice X 0 20,12OL
0
0
------------
-. Březina 0 20,23SY-------
0
---
0
--
-. Benešov 0 21,10BK---
0
--
0
-------
-. Mokrá B 0 21,45BO---
0
----------
-. Lysice 0 21,69BK
0
0
-----
0
------
-. Račice 0 23,61VY---
0
----------
-. Ostrov u Macochy 0 26,00BK----
0
---------
-. Borotín 0 27,65BK------
0
-------
-. Petrovice 0 29,56BK---
0
----------
-. Račice Bobři 0 45,55VY---
0
----------
-. Němčice 0 88,88BK---------
0
----
-. Čikov 0 NPTR-----------
0
--
-. Olešnice X-Team 0 NPOL-----------
0
--


Celkem se účastnilo:  82 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: