Rok:

Výsledky ročníku 2006 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Ve
2
Bo
3

4
Se
5
Šo
6
Žď
7
Če
8
Body
1. Litava 87 18,54BO
8
20
---
15
12
15
70
2. Černovice 82 18,08BK
20
12
0
--
12
3
20
67
3. Sychotín 80 18,05BK
10
0
0
--
13
20
17
60
4. Míchov 65 18,77BK
13
17
0
--
0
17
13
60
5. Plumlov 56 18,07PV
15
-
0
--
20
8
0
43
6. Němčice 47 19,45BK
11
0
---
9
15
0
35
7. Žernovník 39 19,46BK
0
17
0
---
11
11
39
8. Běleč 34 18,34BK
4
13
---
17
-
0
34
9. Sebranice 31 19,43BK
9
-
0
--
0
13
1
23
10. Pamětice 30 19,89BK
4
0
---
7
7
1
19
11. Senetářov 29 19,87BK
1
10
0
--
4
5
9
29
12. Lavičky 28 19,06ZR
17
0
---
11
-
0
28
13. Litava C 26 19,56BO
12
0
---
4
-
0
16
14. Jabloňany 24 20,30BK
1
6
0
--
1
10
5
23
15. Starý Lískovec Sport 23 19,49BM
2
5
0
--
8
2
0
17
-. Horní Poříčí 23 19,75BK
7
0
---
6
0
10
23
17. Velké Opatovice 19 20,23BK
1
3
---
0
9
6
19
18. Žďár 15 21,11BK
1
9
---
1
0
1
12
19. Olší 14 19,99BO
5
------
8
13
-. Šošůvka 14 20,65BK
6
0
---
1
6
0
13
-. Sudice 14 20,87BK
1
7
0
--
1
1
1
11
22. Žernovník B 13 20,18BK-
11
0
--
1
-
1
13
-. Vavřinec 13 21,76BK-
8
---
1
4
-13
24. Benetice 12 19,13TR-------
12
12
25. Hluboké 10 19,44TR--
0
--
10
--10
26. Chrastavec 8 20,32SY
1
-------1
27. Krokočín 7 20,00TR--
0
----
7
7
-. Černá Hora 7 21,03BK
1
1
---
0
0
1
3
29. Veselice 6 20,61BK-
0
---
5
1
-6
30. Černovice B 3 22,13BK--
0
--
1
-
1
2
-. Drnovice 3 33,18BK-
3
------3
32. Lysice 2 26,81BK--
0
--
0
-
1
1
-. Netín 2 34,68ZR-
2
------2
34. Ludíkov 1 22,62BK-----
1
--1
-. Petrovice SK 1 25,04BK--------0
-. Šošůvka B 1 25,47BK-----
1
--1
37. Stanoviště 0 18,78BO-
0
0
--
0
0
-0
-. Stražisko 0 19,39PV--
0
--
0
0
0
0
-. Horní Štěpánov 0 19,91PV--
0
--
0
--0
-. Brněnec 0 20,29SY--
0
---
0
0
0
-. Stražisko B 0 20,31PV-------
0
0
-. Lomnice 0 20,61BK-------
0
0
-. Soběsuky 0 21,83PV-----
0
--0
-. Kuřim 0 21,94BO-------
0
0
-. Bořitov 0 23,83BK--
0
-----0
-. Malá Lhota 0 27,66BK--
0
-----0
-. Jestřebí 0 33,15BK--
0
-----0
-. Podomí 0 39,75VY------
0
-0
-. Niva 0 40,11PV
0
0
------0
-. Doubravice nad Svitavou 0 51,44BK--
0
-----0
-. Těchov 0 NPBK-----
0
0
-0
-. Petrovice 0 NPBK------
0
-0
-. Rašov 0 NPBK--
0
-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ho
1
Ve
2
Bo
3

4
Se
5
Šo
6
Žď
7
Če
8
Body
1. Běleč 36 19,63BK
8
8
----
4
8
28
2. Sychotín 33 19,91BK
5
10
---
3
1
4
23
3. Žďár 25 18,96BK
1
3
---
0
6
10
20
-. Žernovník 25 19,15BK
6
1
---
8
8
1
24
-. Šošůvka 25 19,76BK
4
4
---
6
5
5
24
6. Černovice 24 19,12BK
1
6
---
10
3
3
23
7. Sebranice 23 20,84BK
3
5
---
0
10
2
20
8. Brněnec 21 19,73SY
10
-----
1
6
17
9. Miroslav 7 20,99ZN-------
1
1
-. Horní Poříčí 7 21,75BK
2
1
---
0
2
1
6
11. Lipovec 6 21,99BK
1
1
---
2
1
1
6
-. Sudice 6 22,74BK
1
2
---
1
1
1
6
13. Křeptov 5 20,68BK-----
5
--5
14. Lomnice 4 20,73BK-----
4
0
-4
15. Bohuňov 3 22,61SY
1
-------1
16. Stražisko 1 23,89PV-------
1
1
-. Moravská Chrastová 1 26,25SY-----
1
--1
-. Velké Opatovice 1 29,66BK------
1
-1


Celkem se účastnilo:  71 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: