Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1
Se
2
Žď
3
Os
4
Ve
5
Pa
6
Če
7

8
Ru
9
Sy
10
Ly
11
Su
12
1. Obora 47 17,35BK
18,28
17,35
18,66
---------
-. Chrastavec 47 17,47SY
17,53
17,47
17,97
---------
3. Hodějice 45 16,94VY
18,51
16,94
17,06
---------
4. Sychotín 44 16,93BK
17,10
16,93
NP
---------
5. Míchov 43 17,06BK
17,17
NP
17,06
---------
-. Žďár 43 17,55BK
18,34
17,55
17,92
---------
7. Pasohlávky 42 16,51BV
18,85
16,51
19,19
---------
-. Sychotín B 42 17,89BK
17,89
18,04
18,73
---------
9. Žernovník 38 17,28BK
NP
17,28
17,52
---------
10. Bořitov 35 17,11BK
17,11
17,45
NP
---------
11. Stražisko 33 17,21PV
17,21
17,43
NP
---------
12. Radostín nad Oslavou 25 17,05ZR
17,05
-----------
13. Brumov 23 18,25BK
18,71
18,25
29,63
---------
14. Rudice 22 18,82BK
18,82
19,38
18,91
---------
15. Malá Lhota 21 18,11BK
19,49
18,11
19,87
---------
16. Brodek u Konice 20 18,25PV
19,19
18,25
21,20
---------
17. Petrovice SK 17 18,83BK
19,30
18,83
19,01
---------
18. Lipová 15 18,13PV
18,88
18,13
----------
19. Netín Cirkus 13 18,32ZR
18,32
-----------
20. Hostěrádky-Rešov 12 18,54VY
NP
18,54
19,07
---------
21. Kuřim B 11 18,50BO
18,50
-----------
22. Radslavice 9 18,57VY
18,57
-----------
-. Senetářov 9 19,09BK
27,27
19,09
26,69
---------
24. Pamětice 8 23,13BK
NP
NP
23,13
---------
25. Černovice B 7 18,32BK
20,04
18,32
NP
---------
26. Jabloňany 6 18,41BK
19,92
18,41
NP
---------
27. Kotvrdovice 4 18,59BK
20,13
18,59
----------
28. Šošůvka 3 19,09BK
19,09
20,45
NP
---------
29. Čelechovice na Hané 0 19,00PV
19,00
-----------
-. Sebranice 0 19,34BK
19,34
19,79
NP
---------
-. Benešova Hora 0 19,51PT-
19,51
----------
-. Ivanovice na Hané 0 20,33VY
20,33
-----------
-. Vážany 0 22,05BK
22,05
NP
----------
-. Sudice 0 22,35BK
22,35
NP
NP
---------
-. Račice 0 NPVY-
NP
----------
-. Čikov 0 NPTR
NP
-----------
-. Hartmanice 0 NPSY
NP
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1
Se
2
Žď
3
Os
4
Ve
5
Pa
6
Če
7

8
Ru
9
Sy
10
Ly
11
Su
12
1. Senetářov 33 16,40BK
16,40
18,34
17,26
---------
2. Žernovník 30 17,16BK
17,16
17,39
17,82
---------
3. Němčice 27 17,09BK
17,09
NP
17,19
---------
4. Hodějice 25 17,22VY
19,02
17,22
17,42
---------
5. Sychotín 18 17,44BK
17,93
17,44
NP
---------
-. Ostrov u Macochy 18 17,61BK
18,00
17,61
19,32
---------
7. Malá Lhota 11 17,98BK
NP
18,93
17,98
---------
8. Černá Hora 10 18,41BK
18,41
19,26
19,22
---------
-. Senetářov B 10 18,58BK
22,63
18,69
18,58
---------
10. Černovice B 8 18,22BK
19,74
19,37
18,22
---------
11. Černovice 7 18,25BK
NP
18,25
21,11
---------
-. Žďár 7 18,40BK
18,40
NP
20,33
---------
13. Radostín nad Oslavou 6 18,29ZR
18,29
-----------
14. Sebranice 1 20,32BK
20,32
24,20
20,80
---------
15. Dražovice 0 19,04VY-
19,04
----------
-. Nedvězí 0 19,38SY
19,38
-----------
-. Sudice 0 20,99BK
20,99
-
21,06
---------
-. Kotvrdovice 0 29,09BK-
29,09
----------


Celkem se účastnilo:  55 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: