Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1
Se
2
Os
3
Žď
4
Ve
5
Pa
6
Če
7

8
Ru
9
Sy
10
Ly
11
Su
12
1. Míchov 64 16,86BK
16,87
16,86
17,04
---------
2. Olešnice X 57 16,82OL
16,82
17,72
17,12
---------
3. Stražisko 49 17,01PV
17,80
17,01
17,28
---------
4. Sychotín 43 17,12BK
18,62
17,42
17,12
---------
5. Pasohlávky 40 16,77BV
17,42
16,77
----------
6. Hartmanice 39 17,29SY
18,00
17,29
18,42
---------
7. Mokrá 38 17,35BO
17,71
17,35
18,76
---------
8. Bořitov 37 17,48BK
17,48
17,90
18,61
---------
9. Ludéřov 34 17,02OL
NP
17,02
17,22
---------
-. Měrotín 34 17,37OL
17,84
17,37
19,13
---------
11. Brumov 26 18,35BK
19,28
18,49
18,35
---------
12. Hodějice 25 16,67VY-
NP
16,67
---------
-. Žernovník 25 16,71BK
20,66
16,71
NP
---------
14. Chrastavec 23 18,38SY
19,50
18,47
18,38
---------
15. Pamětice 22 17,91BK
18,04
17,91
24,00
---------
16. Malá Lhota 17 18,58BK
19,10
18,58
19,35
---------
17. Loučany 15 17,49OL
NP
-
17,49
---------
-. Sychotín B 15 17,91BK
19,63
19,31
17,91
---------
19. Domamyslice Dvojka 14 17,84PV-
NP
17,84
---------
20. Kotvrdovice 13 18,93BK
18,93
20,27
19,14
---------
21. Žďár 12 18,26BK
18,26
24,90
19,69
---------
22. Senetářov 10 18,66BK
20,44
19,21
18,66
---------
-. Sebranice 10 19,03BK
19,32
19,03
19,83
---------
24. Petrovice SK 9 18,77BK
18,77
19,61
NP
---------
25. Ostrov u Macochy 8 19,13BK
19,48
19,13
NP
---------
26. Benešova Hora 6 18,84PT-
18,84
----------
27. Niva 5 19,17PV-
19,17
19,56
---------
28. Jabloňany 4 19,24BK
NP
20,20
19,24
---------
29. Bořitov B 2 19,58BK
19,58
21,61
20,73
---------
30. Trnava 0 17,15TR
17,15
-----------
-. Vážany 0 19,37BK
NP
19,37
NP
---------
-. Obora 0 19,92BK
19,92
27,98
----------
-. Otinoves 0 20,05PV-
NP
20,05
---------
-. Černovice B 0 20,15BK
NP
NP
20,15
---------
-. Tvarožná 0 20,69BO
20,69
-----------
-. Křenovice 0 20,74VY--
20,74
---------
-. Račice 0 20,95VY-
20,95
21,79
---------
-. Maršovice Junior 0 21,24ZR
21,24
-----------
-. Hostěrádky-Rešov 0 23,27VY
NP
-
23,27
---------
-. Dětkovice 0 34,55VY-
34,55
----------
-. Sudice 0 43,36BK
43,36
NP
45,26
---------
-. Čikov 0 NPTR
NP
-----------
-. Radslavice 0 NPVY--
NP
---------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1
Se
2
Os
3
Žď
4
Ve
5
Pa
6
Če
7

8
Ru
9
Sy
10
Ly
11
Su
12
1. Žernovník 37 17,23BK
17,97
17,28
17,23
---------
2. Senetářov 30 17,44BK
17,77
17,44
18,27
---------
3. Ostrov u Macochy 28 17,76BK
17,76
17,79
18,92
---------
4. Němčice 26 17,46BK
18,09
17,82
17,46
---------
5. Malá Lhota 16 18,24BK
20,19
18,76
18,24
---------
6. Dětkovice 15 16,93VY-
16,93
33,99
---------
-. Nedvězí 15 17,76SY
18,43
17,76
----------
8. Černovice B 13 17,85BK
19,48
17,85
20,06
---------
9. Černá Hora 12 19,27BK
19,29
19,27
19,54
---------
10. Olešnice 8 18,32OL
20,44
-
18,32
---------
11. Senetářov B 4 18,49BK
NP
18,49
NP
---------
-. Bořitov 4 18,79BK
20,23
18,79
NP
---------
-. Sebranice 4 19,71BK
24,42
20,14
19,71
---------
-. Hodějice 4 20,15VY
20,15
26,69
23,59
---------
15. Březina 2 20,64BK--
20,64
---------
16. Sudice 1 20,94BK--
20,94
---------
17. Kotvrdovice 0 24,43BK
NP
28,91
24,43
---------
-. Křenovice 0 26,37VY--
26,37
---------


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: