Pavlov (SU) 2019 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/vyberzhroznu/
Kdy: 29. 06. 2019 21:30
Kontakt:   František Dolák
Telefon:  734 172 045
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Čelechovice na Hané PV 15,80 15,80 15,11
2.  Bílovice PV 15,89 15,89 15,61
3.  Ráječek SU 15,96 15,92 15,96
4.  Pavlov-výběr SU 16,17 15,88 16,17
5.  Měrotín OL 16,25 15,87 16,25
6.  Svésedlice OL 16,29 16,21 16,29
7.  Kosov SU 16,38 16,38 15,71
8.  Kožušany OL 16,49 15,10 16,49
9.  Janovice BR 16,55 15,20 16,55
10.  Chválkovice OL 16,69 16,61 16,69
11.  Cholina OL 17,01 17,01 15,27
12.  Čechy pod Kosířem PV 17,38 16,59 17,38
13.  Dolany OL 17,61 17,21 17,61
14.  Ludéřov OL 17,86 17,86 15,42
15.  Šumvald OL 18,17 18,17 17,11
16.  Velký Týnec OL 19,39 18,56 19,39
17.  Bezděčí u Trnávky SY 19,49 19,49 18,86
18.  Otinoves PV 19,51 18,83 19,51
19.  Nenakonice OL 19,79 19,79 18,88
20.  Domamyslice Dvojka PV 19,91 19,91 18,12
21.  Myslechovice OL 20,25 20,17 20,25
22.  Chořelice OL 20,73 18,78 20,73
23.  Krasice PV 21,43 20,71 21,43
24.  Střelice OL 21,56 16,91 21,56
25.  Náměšť na Hané OL 22,00 17,82 22,00
26.  Štíty SU 24,11 17,56 24,11
27.  Olšany u Prostějova PV 25,00 25,00 24,16
28.  Vojnice OL 28,41 28,41 18,03
29.  Dub nad Moravou OL NP NP NP
29.  Niva PV NP NP NP
29.  Kokory PR NP NP NP
29.  Nemile SU NP NP NP
29.  Třeština SU NP 17,91 NP
29.  Velká Bystřice OL NP NP NP
29.  Grygov OL NP 20,06 NP
29.  Olešnice X OL NP NP 15,43
29.  Mladeč OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Haňovice OL 19,78 17,70 19,78
2.  Čechy pod Kosířem PV 19,78 18,64 19,78
3.  Kosov SU 20,22 20,22 19,30
4.  Bílovice B PV 20,47 18,80 20,47
5.  Kožušany OL 20,57 20,57 19,49
6.  Pavlov SU 20,58 20,23 20,58
7.  Droždín Chvádrož OL 20,71 20,71 19,97
8.  Krasice PV 20,72 19,41 20,72
9.  Bezděčí u Trnávky SY 21,39 21,39 20,64
10.  Vojnice OL 21,61 21,61 20,51
11.  Dub nad Moravou OL 22,15 21,01 22,15
12.  Blatec OL 22,33 22,23 22,33
13.  Velký Týnec OL 40,29 40,29 21,75
14.  Cholina OL 41,65 41,65 40,91
15.  Mladeč OL 44,20 28,54 44,20
16.  Loučany OL NP NP NP
16.  Náměšť na Hané OL NP NP 20,09
16.  Maršíkov SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/08/06 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/08/05 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2019/08/04 Pavlov hasičský areál, Pavlov
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře