LUDRA CUP Drahanovice 2019 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/sdhluderov/
Kdy: 27. 07. 2019 21:00
Kontakt:   Pavel Navrátil ml.
Telefon:  732 507 699
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice PV 14,59 14,59 14,47
2.  Olešnice X OL 14,88 14,88 14,81
3.  Janovice BR 15,35 15,35 15,11
4.  Pavlov-výběr SU 15,45 15,45 14,90
5.  Kožušany OL 15,47 15,25 15,47
6.  Čelechovice na Hané PV 15,47 15,47 15,10
7.  Střelice OL 15,57 15,57 15,51
8.  Lukov ZL 15,63 15,63 15,17
9.  Ludéřov OL 15,77 15,40 15,77
10.  Měrotín OL 15,86 15,86 15,85
11.  Otinoves PV 16,28 16,28 16,22
12.  Chválkovice OL 16,44 16,44 15,84
13.  Cholina OL 16,57 16,57 16,06
14.  Leskovec nad Moravicí BR 16,98 16,98 16,29
15.  Dub nad Moravou OL 17,12 17,12 17,03
16.  Kosov SU 17,34 17,28 17,34
17.  Břidličná BR 17,42 16,64 17,42
18.  Náměšť na Hané OL 17,49 17,49 15,72
19.  Šumvald OL 17,75 17,75 16,78
20.  Vojnice OL 18,17 18,17 18,01
21.  Svésedlice OL 18,34 17,66 18,34
22.  Radíkov OL 18,41 17,76 18,41
23.  Kokory PR 18,43 18,43 18,06
24.  Nové Dvory Famke MIX OL 20,18 20,18 17,62
25.  Chořelice OL 20,51 20,51 20,13
26.  Bezděčí u Trnávky SY 20,92 20,92 20,25
27.  Čechy pod Kosířem PV 22,12 22,12 15,94
28.  Velký Týnec OL 22,33 22,33 17,24
29.  Určice PV 22,97 20,89 22,97
30.  Mladeč OL 23,14 18,57 23,14
31.  Olšany u Prostějova PV 24,79 23,84 24,79
32.  Grygov OL 31,90 31,90 20,80
33.  Domamyslice Dvojka PV NP NP NP
33.  Niva PV NP NP NP
33.  Nenakonice OL NP NP NP
33.  Krasice PV NP NP 17,63

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,60 17,60 17,43
2.  Cholina OL 18,43 18,12 18,43
3.  Bílovice B PV 18,77 18,77 18,05
4.  Pavlov SU 18,82 18,54 18,82
5.  Velký Týnec OL 19,56 19,47 19,56
6.  Kožušany OL 20,08 20,08 18,23
7.  Maršíkov SU 20,26 19,15 20,26
8.  Droždín Chvádrož OL 20,44 20,44 19,82
9.  Mladeč OL 20,56 19,99 20,56
10.  Náměšť na Hané OL 20,71 20,71 20,45
11.  Soběsuky B PV 20,91 19,91 20,91
12.  Vojnice OL 21,46 21,46 21,12
13.  Kosov SU 21,58 17,55 21,58
14.  Svésedlice OL 21,61 21,61 20,72
15.  Haňovice OL 21,70 21,70 18,47
16.  Chválkovice OL 22,70 22,70 22,53
17.  Dub nad Moravou OL 26,00 24,44 26,00
18.  Bezděčí u Trnávky SY 26,95 26,95 20,45
19.  Polomí PV 26,98 21,04 26,98
20.  Čechy pod Kosířem PV 27,72 27,72 24,28
21.  Soběsuky A PV 28,79 27,93 28,79
22.  Blatec OL 35,39 19,65 35,39
23.  Lesnice SU 38,21 38,21 38,21
24.  Tovačov PR 49,84 44,72 49,84
25.  Krasice PV NP NP NP
25.  Olešnice OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/05/04 Ludéřov, na návsi, XVII. ročník "O putovní pohár sv. Floriána"
-
2016/07/30 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž v požárním útoku, 2B
-
2017/05/06 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2017/07/29 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/05/05 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře