Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Že
1
Ja
2
Bo
3
Se
4
Os
5
Žď
6
Pa
7
Če
8
Ob
9

10
Ru
11
Sy
12
Ly
13
Su
14
1. Žernovník 172 17,00BK
17,31
17,13
17,27
17,00
17,26
17,15
18,44
17,15
------
2. Obora 161 17,09BK
17,09
17,18
17,55
17,59
17,33
17,41
17,72
17,69
------
3. Žďár 120 17,62BK
17,92
18,30
18,17
17,62
18,12
17,95
17,88
18,92
------
4. Chrastavec 115 17,03SY
17,78
17,25
19,15
17,03
19,90
17,60
19,86
17,86
------
5. Stražisko 109 16,87PV
18,87
16,87
17,76
17,68
18,40
17,99
18,55
NP
------
6. Míchov 102 16,82BK
16,82
17,43
17,67
16,89
NP
NP
19,46
18,15
------
7. Brodek u Konice 91 17,21PV
17,87
17,21
19,71
17,72
18,62
18,39
21,29
18,31
------
8. Pasohlávky 70 16,85BV
NP
--
16,85
17,22
-
17,96
-------
9. Bořitov 62 17,72BK
17,74
18,90
19,62
NP
20,40
20,13
18,90
17,72
------
10. Bořitov B 60 18,13BK
18,91
18,13
18,61
18,19
20,46
23,13
19,31
19,64
------
11. Sychotín 58 17,72BK
18,25
20,39
19,39
17,72
23,84
18,11
NP
17,93
------
12. Černovice 51 17,67BK--
19,71
19,48
20,01
18,74
19,69
17,67
------
13. Petrovice SK 48 18,37BK
18,97
18,37
19,47
NP
19,44
19,53
19,48
19,34
------
14. Senetářov 46 18,54BK
20,43
19,65
20,86
19,09
18,54
18,56
19,74
19,39
------
15. Niva 45 17,39PV
18,13
NP
17,39
20,16
19,39
NP
NP
-------
16. Jabloňany 44 17,71BK
18,26
17,71
NP
NP
-
18,76
19,07
21,87
------
17. Sebranice 43 17,92BK
19,43
18,17
19,24
17,92
20,74
20,85
20,16
22,33
------
18. Sychotín B 42 18,22BK
18,62
18,22
18,83
NP
23,75
19,59
21,40
18,97
------
19. Rudice 30 18,33BK-
18,33
NP
20,51
21,22
18,70
21,50
18,64
------
20. Černovice B 29 18,27BK
18,62
20,21
19,82
NP
-
18,27
NP
19,21
------
-. Brumov 29 19,28BK-
NP
19,28
20,49
19,86
20,59
19,63
NP
------
22. Okrouhlá 27 0,12BK
21,81
18,66
19,03
19,26
0,12
19,55
20,74
-------
23. Prchalov 25 16,42NJ
16,42
-------------
-. Krasonice 25 17,08JI-------
17,08
------
-. Vážany 25 18,70BK
21,80
18,94
NP
NP
18,91
18,70
NP
20,86
------
26. Brťov-Jeneč 23 18,45BK
19,47
18,45
18,78
--
19,96
-
19,41
------
27. Buková 21 18,42PV
NP
18,42
21,20
18,63
NP
NP
19,97
NP
------
28. Nesvačilka 17 17,57BO
17,57
-------------
29. Radslavice 16 17,90VY---
17,90
-
17,96
--------
30. Hartmanice 15 17,86SY-------
17,86
------
-. Černovice C 15 17,86BK-------
17,86
------
-. Pamětice 15 18,76BK-
19,49
19,96
18,76
26,90
18,79
NP
NP
------
33. Dětkovice 14 17,88VY-
17,88
------------
-. Malá Lhota 14 18,67BK
20,18
18,80
22,52
18,67
21,17
NP
21,09
-------
35. Šošůvka 13 18,76BK
18,89
20,18
-
18,76
20,99
21,64
21,29
-------
-. Sudice 13 19,13BK
22,58
22,89
34,73
21,02
19,72
19,87
24,69
19,13
------
37. Radostín nad Oslavou B 11 18,06ZR
18,06
-------------
38. Horní Poříčí 3 19,46BK-------
19,46
------
39. Hodějice 0 17,75VY
18,86
----
17,75
--------
-. Hostěrádky-Rešov 0 17,95VY
17,95
--
19,96
NP
---------
-. Čelechovice na Hané 0 18,25PV-
18,25
------------
-. Hluboké 0 18,40TR
18,40
-------------
-. Kuřim B 0 18,82BO------
18,82
-------
-. Dětkovice 0 19,09PV
19,09
-------------
-. Benešova Hora 0 19,25PT---
19,25
----------
-. Tvarožná 0 19,33BO---
19,33
----------
-. Olešnice X 0 20,12OL
20,12
NP
------------
-. Březina 0 20,23SY-------
20,23
------
-. Benešov 0 21,10BK---
21,10
--
22,85
-------
-. Kotvrdovice 0 21,21BK
NP
--
23,28
NP
21,21
NP
23,95
------
-. Mokrá B 0 21,45BO---
21,45
----------
-. Lysice 0 21,69BK
26,79
21,69
-----
27,28
------
-. Račice 0 23,61VY---
23,61
----------
-. Ostrov u Macochy 0 26,00BK----
26,00
---------
-. Borotín 0 27,65BK------
27,65
-------
-. Petrovice 0 29,56BK---
29,56
----------
-. Račice Bobři 0 45,55VY---
45,55
----------


Celkem se účastnilo:  75 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: